Meny
Forside
Suldalsveien 2 4617 Kristiansand
Telefon: 38 12 10 00 Send oss e-post
Redaktør: Stein Abusdal
Link til Barnevakten
Barnevakten
Gå til Its Learning
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2018><<
desember 2018
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Kontaktlærere kompetanseskolen B-trinn

Tone Camilla Myhre Valle
kontaktlærer B1
38121000
tone.c.myhre@kristiansand.kommune.no (Send)
Sine Mari Bråthen
kontaktlærer B2
38121000
sine.mari.brathen@kristiansand.kommune.no (Send)
Mona Nygaard
kontaktlærer B3
38121000
mona.nygaard@kristiansand.kommune.no (Send)
Liv Urstad
kontaktlærer B4
38121000
liv.urstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Anita Gauslaa
kontaktlærer B5
38121000
anita.gauslaa@kristiansand.kommune.no (Send)
Trygve Dahl
kontaktlærer B6
38121000
trygve.dahl@kristiansand.kommune.no (Send)
Cecilie Sangvik
kontaktlærer B7
38121000
cecilie.sangvik@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Christine Pundsnes
kontaktlærer B8
38121000
anne.christine.pundsnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Evelin Goris
kontaktlærer B9
38121000
evelin.goris@kristiansand.kommune.no (Send)