Meny
Velg seksjon Forside
Suldalsveien 2 4617 Kristiansand
Telefon: 38 12 10 00 Send oss e-post
Redaktør: Stein Abusdal
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Link til Barnevakten
Barnevakten
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Kontaktlærere kompetanseskolen B-trinn

Liv Urstad
Kontaktlærer B1
38121000
liv.urstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Christine Pundsnes
Kontaktlærer B2
38121000
anne.christine.pundsnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Cecilie Sangvik
Kontaktlærer B3
38121000
cecilie.sangvik@kristiansand.kommune.no (Send)
Cathrine Larssæter
Kontaktlærer B3
38121000
Tone Camilla Myhre Valle
Kontaktlærer B4
38121000
tone.c.myhre@kristiansand.kommune.no (Send)
Lise Jacobsen
Kontaktlærer B5
38121000
lise.jacobsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Mona Nygaard
Kontaktlærer B6
38121000
mona.nygaard@kristiansand.kommune.no (Send)
Guro Vågsmyr Kristensen
Kontaktlærer B7
38121000
guro.kristensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kaja Spillekom Gathe-Ilebekk
Kontaktlærer B8
38121000
kaja.spillekom.gathe-ilebekk@kristiansand.kommune.no (Send)
Trygve Dahl
Kontaktlærer B9
38121000
trygve.dahl@kristiansand.kommune.no (Send)
Evelin Goris
Kontaktlærer B10
38121000
evelin.goris@kristiansand.kommune.no (Send)