Meny
Velg seksjon Forside
Suldalsveien 2 4617 Kristiansand
Telefon: 38 12 10 00 Send oss e-post
Redaktør: Stein Abusdal
Link til Barnevakten
Barnevakten
Gå til Its Learning
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2019><<
november 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Kontaktlærere kompetanseskolen B-trinn

Anne Christine Pundsnes
kontaktlærer B1
38121000
anne.christine.pundsnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Liv Urstad
kontaktlærer B2
38121000
liv.urstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Camilla Myhre Valle
kontaktlærer B3
38121000
tone.c.myhre@kristiansand.kommune.no (Send)
Lise Jacobsen
kontaktlærer B4
38121000
lise.jacobsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Mona Nygaard
kontaktlærer B5
38121000
mona.nygaard@kristiansand.kommune.no (Send)
Guro Vågsmyr Kristensen
kontaktlærer B6
38121000
guro.kristensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kaja Spillekom Gathe-Ilebekk
kontaktlærer B7
38121000
kaja.spillekom.gathe-ilebekk@kristiansand.kommune.no (Send)
Trygve Dahl
kontaktlærer B8
38121000
trygve.dahl@kristiansand.kommune.no (Send)
Marita Klausen
kontaktlærer B9
38121000
marita.klausen@kristiansand.kommune.no (Send)
Evelin Goris
kontaktlærer B10
38121000
evelin.goris@kristiansand.kommune.no (Send)
Cecilie Sangvik
kontaktlærer B11
38121000
cecilie.sangvik@kristiansand.kommune.no (Send)