Meny
Klassetrinn Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Barnetrinnet: Hommeren 1 Ungdomstrinnet: Setesdalsveien 353 Post: Postboks 4, 4685 Nodeland
Telefon: 480 66600 Send oss e-post
Redaktør: Rektor Jørn Lauvsland
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte på Torridal Skole

Jørn Lauvsland
Rektor
90956121
Jorn.Lauvsland@kristiansand.kommune.no (Send)
Baard Fuglestad
Avdelingsleder ungdomstrinnet
Rådgiver
41696229
Baard.Fuglestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Tore Mydland
Avdelingsleder barnetrinnet
90196776
tore.mydland@kristiansand.kommune.no (Send)
Stian Fritzman
SFO-Leder
stian.fritzman@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Hærås
kontorleder
Marianne.Haeras@kristiansand.kommune.no (Send)
Laila M. Marin
Kontorleder
Laila.M.Marin@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Bakken Nomeland
Spes.ped.koordinator barnetrinnet og lærer
Inger.b.nomeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Filtvedt Aas
Sosiallærer barnetrinnet og lærer
hanne.filtvedt.aas@kristiansand.kommune.no (Send)
Margaret Gunvaldsen
Spes.ped.koordinator og sosiallærer på ungdomstrinnet
Margaret.Gunvaldsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hege Hovland
Lærer (i permisjon)
Hege.Hovland@kristiansand.kommune.no (Send)
Randi Fritzman Utsogn
Helsesykepleier 1. - 5. trinn
91515586
Randi.Fritzman.Utsogn@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Bredvei
Helsesykepleier
Mellomtrinnet og ungdomstrinnet
90986883
elisabeth.bredvei@kristiansand.kommune.no (Send)
Åshild H. Bildøy
Kontaktlærer 1. trinn
Ashild.H.Bildoy@kristiansand.kommune.no (Send)
Isabel Simonsen
Kontaktlærer 1. trinn
isabel.simonsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Johnny Hafnor
Assistent 1. trinn + SFO
Judith Lovise Simonsen,
Kontaktlærer 2. trinn
judith.simonsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Marie Bjerke Øyulvstad
Kontaktlærer 2. trinn
anne.marie.bjerke.oyulvstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Beate Nirisen
Fagarbeider 2. trinn + SFO
beate.nisisen@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Lise Mikalsen Bergkvist,
Kontaktlærer på 3. trinn
tone.l.bergkvist@kristiansand.kommune.no (Send)
Annett Lindekleiv
Kontaktlærer 3. trinn
annett.lindekleiv@kristiansand.kommune.no (Send)
Torhild Salvesen Hagen
Fagarbeider 3. trinn + SFO
torhild.salvesen.hagen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Hårdvik Engen
Kontaktlærer på 4. trinn
hanne.h.engen@kristiansand.kommune.no (Send)
Else Lomeland Homstøl
Kontaktlærer 4. trinn
else.lomeland.homstol@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Hægeland Reinhardsen
Lærer på 4. trinn
Anne.H.Reinhardsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Evelyn Palm
Fagarbeider 4. trinn
Kenneth Kristensen,
Kontaktlærer 5. trinn
kenneth.kristensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Kristin Hansen
Kontaktlærer 5. trinn
gunn.kristin.hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Grete Tindslett
Lærer 5. og 6. trinn
anne.g.tindslett@kristiansand.kommune.no (Send)
Liv Heidi Sletta Håland,
Lærer 5. og 6. trinn
liv.heidi.sletta.haland@kristiansand.kommune.no (Send)
Hildegunn Wilhelmsen
Assistent på 5. trinn + SFO
Anne Grethe "Anna" Fadnes
Kontaktlærer på 6. trinn
anne.grethe.fadnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Nina Rasmussen
Kontaktlærer 6. trinn
nina.naes@kristiansand.kommune.no (Send)
Kjærsti Gunvaldsen
Assistent 6. trinn
Dag Øivind Wennesland
Kontaktlærer 7. trinn
dag.o.wennesland@kristiansand.kommune.no (Send)
Ole Kristian Antonsen
Kontaktlærer 7. trinn
Ole.Kristian.Antonsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Johanne Nilssen
Fagarbeider 7. trinn
inger.johanne.nilssen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Kile
Kontaktlærer 8. trinn
ingunn.kile@kristiansand.kommune.no (Send)
Pål Andre Larsen
Kontaktlærer 8. trinn
Pal.Andre.Larsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Haukedalen
Kontaktlærer 8. trinn
mette.haukedalen@kristiansand.kommune.no (Send)
Martin Kleiven
Lærer på ungdomstrinnet
martin.kleiven@kristiansand.kommune.no (Send)
Brith Lene Hamre
Lærer på ungdomstrinnet
brith.lene.hamre@kristiansand.kommune.no (Send)
Jeanette Toverød
Fagarbeider
jeanette.toverod@kristiansand.kommune.no (Send)
Anders Elle
Fagarbeider
anders.elle@kristiansand.kommune.no (Send)
Christoffer Vigeland Andersen
Kontaktlærer 9. trinn
Christoffer.Andersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elise Torgrimsen
Kontaktlærer 9. trinn
92035866
elise.torgrimsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Eva Helen Tandberg
Lærer på ungdomstrinnet
Eva.Helen.Tandberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Jorunn Aateigen
Lærer på ungdomstrinnet
jorunn.aateigen@kristiansand.kommune.no (Send)
Cecilie Daland
Lærer på ungdomstrinnet
cecilie.daland@kristiansand.kommune.no (Send)
Camilla Kaarstein
Lærer på ungdomstrinnet
camilla.kaarstein@kristiansand.kommune.no (Send)
Tove Lill A. Lund
Fagarbeider
Tove.Lill.Andersen.Lund@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørnar Sollie
Kontaktlærer og trinnleder på 10. trinn. IKT-ansvarlig
bjornar.sollie@kristiansand.kommune.no (Send)
Kenneth Fredheim
Kontaktlærer 10. trinn
93281010
kenneth.fredheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Charlotte Markham
Lærer (i permisjon)
charlotte.markham@kristiansand.kommune.no (Send)
Oda Lohne van der Eyden
Kontaktlærer 10. trinn
97145353
oda.lohne@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Weisser
Fagarbeider
Janne.Weisser@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Hirst Hellenes
Fagarbeider
Marianne.Hirst.Hellenes@kristiansand.kommune.no (Send)