Mandag 23/6; Stasjonsaktiviteter, innelek og utelek på skolens område. Fint å ta det litt rolig etter en hektisk juni måned frem mot skoleslutt.
Tirsdag 24/6; Stasjonsaktiviteter
Onsdag 25/6; 2,3 og 4 trinn reiste inn til bowling på Mariero og fikk spille to serier der. Barna fikk da kjøre rutebuss frem og tilbake. En fin dag.
Torsdag 26/6; Alle barn og barneveiledere gikk ned til Sandnes for å gå på kino; denne gangen ble det "Lilo & Stitch"; en kjekk film.
Fredag 27/6; Hele 1. trinn reiste til Rush med innleid buss. Der ble det hopping og moro for alle sammen. 2-4 trinn hadde litt disco og utelek.
Mandag 30/6; Turdagen denne dagen ble lagt til stadionområdet; der var det leking i lange tider.
Tirsdag 1/7; Denne dagen var det 2,3 og 4 trinn sin tur til å kjøre innleid buss til Rush. Masse hopping også på denne gruppen. 1.trinn tok rutebuss til Leos lekeland; og alle barn var dermed fornøyde!
Onsdag 2/7; Stasjonsaktivteter for alle barn
Torsdag 3/7; Kino for alle barn etter gåtur til Sandnes. Filmen som var bestilt var "Elio"
Fredag 4/7 Vi valgte å ha mye lek inne og ute denne dagen, og til lunch ca. kl. 13.00, ble det bestilt inn masse pizza!
Ha en fin sommer til alle, både barn, foresatte og barneveiledere ved SFO!
Mvh,
Vidar Skår, Avdelingsleder, Stangeland SFO