Meny
Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Besøksadresse Haugen 27 4323 Sandnes Telefon: 51338200 Send oss e-post
Postadresse Postboks 583 4302 Sandnes
Redaktør: Elisabeth Aksnes
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte

Her er kontaktinformasjon til noen av oss. Skole- og sfo-ledelse, samt noen støttespillere. På ukeplanene i transponder og på classroom finner du kontaktinformasjon til bl.a. kontaktlærere.

Elisabeth Aksnes
Rektor
51338201
elisabeth.aksnes@sandnes.kommune.no (Send)
Arild Tengesdal
Avdelingsleder for 1.-2. og 7.trinn
Bibliotekansvarlig
51338203 / 95281505
arild.tengesdal@sandnes.kommune.no (Send)
Bernt Erikstad
Avdelingsleder for 3.-6.trinn
Systemansvarlig
51338202 / 99227748
bernt.erikstad@sandnes.kommune.no (Send)
Ann-Terese Tollefsen
Avdelingsleder for sfo
51338204 / 99452649
ann-terese.tollefsen@sandnes.kommune.no (Send)
Heidi Wear Thesen
Adm.kons.
51338205 / 48213861
heidi.wear.thesen@sandnes.kommune.no (Send)
Unn Vange Berge
Lagleder lag 1
51338235
unnvber@sandnes.kommune.no (Send)
Ragnhild S. Karlsen
Lagleder lag 2
51338228
ragnhild.s.karlsen@sandnes.kommune.no (Send)
Sivert H. Hebnes
Lagleder lag 3
51338231
sivert.haga.hebnes@sandnes.kommune.no (Send)
Pia Falch Lindland
Sfo-baseleder base 1
97952912
pia.falch.lindland@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Siri H.D. Korslund
Sfo-baseleder base 2 og 3
97741849
anne.siri.korslund@sandnes.kommune.no (Send)
Marieke Berg Gjedrem
Helsesykepleier
51335702
marieke.berg.gjedrem@sandnes.kommune.no (Send)
Henriette L. Beckwith
Helsesykepleier
I permisjon
51335755
henriette.londalen.beckwith@sandnes.kommune.no (Send)
Ellen H. Palmer
Sosialkoordinator
51338212
ellen.holmen.palmer@sandnes.kommune.no (Send)
Berit E. Braut
Skoletillitsvalg for utdanningsforbundet
51338209
berit.eltvik.braut@sandnes.kommune.no (Send)