Meny
Velg klassetrinn Forside
Innføringsklasse
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 10
Besøksadresse Idrettsgata 54 8370 Leknes Telefon: 76056800 Send oss e-post
Postadresse: Postboks 14 8376 Leknes
Redaktør: Geir Angell
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2022><<
januar 2022
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ledelse og administrasjon



Ole Gunnar Søstrand
Rektor
olegunnar.sostrand@vestvagoy.kommune.no (Send)
Hilde Løvdal
Assisterende rektor
hildekristine.lovdal@vestvagoy.kommune.no (Send)
Børge Dagfinrud
Assiserende rektor
Borge.Dagfinrud@vestvagoy.kommune.no (Send)
Anne Marie Sørensen
Avdelingsleder 1.-7.trinn
anne.sorensen@skole.k1860.no (Send)
Raymond Jakobsen
Teamleder 8.trinn
raymond.jacobsen@skole.k1860.no (Send)
Vivian Bruun
Teamleder 9.trinn
vivian.bruun@skole.k1860.no (Send)
Miriam Haven
Teamleder 10.trinn
miriam.haven@skole.k1860.no (Send)
Liv-Harriet Berntzen
Avdelingsleder for spesialundervisningen
liv.berntzen@skole.k1860.no (Send)
Ann Kristin Stensen
Avdelingsleder innføringstilbudet
ann.stensen@skole.k1860.no (Send)
Marit Hagen
Sosiallærer
marit.hagen@skole.k1860.no (Send)
Wenja Klynderud
Rådgiver
wenja.klynderud@skole.k1860.no (Send)
Inger-Cecilie Berntzen
SFO-leder
inger-cecilie.berntzen@skole.k1860.no (Send)
Gerd-Eva Winje
Merkantil
gerdeva.winje@vestvagoy.kommune.no (Send)
Trond Jervell
IKT -kontakt
trond.jervell@skole.k1860.no
Øyvin Olsen
IKT - kontakt
oyvin.olsen@skole.k1860.no