Meny
Velg klassetrinn Forside
Innføringsklasse
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 10
Besøksadresse Idrettsgata 54 8370 Leknes Telefon: 76056800 Send oss e-post
Postadresse: Postboks 14 8376 Leknes
Redaktør: Geir Angell
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2022><<
januar 2022
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Lærere



Annette Beate Nicolaisen
Lærer
Kontaktlærer 1a
anenic@skole.k1860.no (Send)
Marianne Olsen
Lærer
Kontaktlærer 1b
marols1@skole.k1860.no (Send)
Margrethe Angel
Lærer
Kontaktlærer 2a
margrethe.angel@skole.k1860.no (Send)
Siv Svendsen
Lærer
Kontaktlærer 2a og 2b
sivsve@skole.k1860.no (Send)
Beryl Engum
Lærer
Kontaktlærer 2b
bereng@skole.k1860.no (Send)
Anne Kristine Nergaard Stensen
Lærer
Kontaktlærer 3a
annste1@skole.k1860.no (Send)
Malene Kristin Sørensen
Lærer
Kontaktlærer 3b
malene.sorensen@skole.k1860.no (Send)
Heidi Liljedal
Lærer
Kontaktlærer 4a
heilil@skole.k1860.no (Send)
Lene Sørensen
Lærer
Kontaktlærer 4b
lene.sorensen@skole.k1860.no (Send)
Veronica Thomassen
Kontaktlærer 5A
vertho@skole.k1860.no (Send)
Trine Brækken
Lærer
Kontaktlærer 5a
tribre@skole.k1860.no (Send)
Eirik Nikolaisen
Lærer
Kontaktlærer 5b
eirik.nikolaisen@skole.k1860.no (Send)
Bjørn Sturla Pettersen
Lærer
Kontaktlærer 6a
bjopet@skole.k1860.no (Send)
Per Helge Pettersen
Lærer
Kontaktlærer 6b
perpet@skole.k1860.no (Send)
Roy Hardin Karlsen
Lærer
Kontaktlærer 7a
roy.karlsen@skole.k1860.no (Send)
Merete Fredheim
Lærer
Kontaktlærer 7b
merfre@skole.k1860.no (Send)
Susan Pia Antonsen
Lærer
Kontaktlærer 8a
susan.antonsen@skole.k1860.no (Send)
Magnus Halset
Lærer
Kontaktlærer 8a
maghal@skole.k1860.no (Send)
Marte Arctander
Lærer
Kontaktlærer 8b
marte.arctander@skole.k1860.no (Send)
Simon Hansen
Lærer
Kontaktlærer 8b
simon.hansen2@skole.k1860.no (Send)
Sandra Lorentzen
Lærer
Kontaktlærer 8c
sanlor@skole.k1860.no (Send)
Kjartan Otterå
Lærer
Kontaktlærer 8c
kjaott@skole.k1860.no (Send)
Christina Bergh Rossi
Lærer
Kontaktlærer 8d
chrros@skole.k1860.no (Send)
Raymond Jacobsen
Lærer
Kontaktlærer 8d
rayjac@skole.k1860.no (Send)
Wenja Klynderud
Kontaktlærer 9A
wenkly@skole.k1860.no (Send)
Andrej Verstad
Lærer
Kontaktlærer 9a
andver@skole.k1860.no (Send)
Maja Eliassen
Lærer
Svangerskapspermisjon
Vivian Bruun
Lærer
Kontaktlærer 9b
vivbru@skole.k1860.no (Send)
Morten Olsen
Lærer
Kontaktlærer 9b
morols@skole.k1860.no (Send)
Paul Christoffersen
Lærer
Kontaktlærer 9c
pauchr@skole.k1860.no (Send)
Beate Arntzen
Lærer
Kontaktlærer 9c
beaarn@skole.k1860.no (Send)
Hege Sandvik
Lærer
Kontaktlærer 9d
hege.sandvik@skole.k1860.no (Send)
Eidar Furu
Lærer
Kontaktlærer 9d
eidar.furu@skole.k1860.no (Send)
Anette Starheim
Kontaktlærer 10A
anesta@skole.k1860.no (Send)
Bjørn Kyrre Hanssen
Lærer
Kontaktlærer 10a
bjorn.hanssen@skole.k1860.no (Send)
Gunhild Wigum
Lærer
Svangerskapspermisjon
Siv Lindgaard
Lærer
Kontaktlærer 10b
sivlin@skole.k1860.no (Send)
Nils Kørner
Lærer
Kontaktlærer 10b
nilkor@skole.k1860.no (Send)
Line Pedersen
Lærer
Kontaktlærer 10c
linped1@skole.k1860.no (Send)
Miriam Haven
Lærer
Kontaktlærer 10c
mirhav@skole.k1860.no (Send)
Line Andreassen
Lærer
Lærer barnetrinn
linand@skole.k1860.no (Send)
Marianne Johnsen
Lærer
Lærer barnetrinn
marjoh@skole.k1860.no (Send)
Marie Alstad-Åland
Lærer
Lærer 10. trinn
marals@skole.k1860.no (Send)
Elly Mari Rist
Lærer
Lærer innføringstilbudet 1. til 4. trinn
elly.rist@skole.k1860.no (Send)
Alaa Abdulaa
Lærer
Lærer innføringstilbudet 8. til 10. trinn
alaa.abdulaa@skole.k1860.no (Send)
Anniken Westnes
Lærer, barnetrinn
annwes@skole.k1860.no (Send)
Tytti Mørkved
Lærer
Mottaksskolen
tytmor@skole.k1860.no (Send)
Linda Moen
Lærer
Lærer mottaksskolen
linmoe@skole.k1860.no (Send)
Lina Margeniene
Lærer
Lærer mottaksskolen
linmar@skole.k1860.no (Send)