Meny
Velg seksjon Framside
Trinn 1
Trinn 2
Trinn 3
Trinn 4
Trinn 5
Trinn 6
Trinn 7
Ryfylkevegen 1927 4120 Tau
Telefon: 51742700 Faks: - Send e-post til oss
Redaktør: Solfrid Norland
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette ved Tau skole

Her er våre flotte tilsette.

Solfrid Norland
Rektor
51 74 27 01 / 40 43 72 85
solfrid.norland@strand.kommune.no (Send)
Åse Hultin Stople
Avdelingsleder 1.-7.trinn
51 74 27 02
ase.hultin.stople@strand.kommune.no (Send)
Bernt Lendengen
Permisjon skoleåret 20/21
51 74 27 03
bernt.lendengen@strand.kommune.no (Send)
June Halsne Bjørheim
Spes.ped.leder
51 74 27 06
june.halsne.bjorheim@strand.kommune.no (Send)
Anne Aakre Lund
Sosiallærer
51 74 27 07
anne.aakre.lund@strand.kommune.no (Send)
Guri Haagensen
Skolesekretær
51 74 27 10
guri.haagensen@strand.kommune.no (Send)
Line Vatne
SFO-leder
51 74 27 04
line.vatne@strand.kommune.no (Send)
Gøril Kipperberg Kleppa
Avdelingsleder SFO
Goril.Kipperberg@strand.kommune.no (Send)
Mariann Klovning Aslaksen
Miljøterapeut
mariann.klovning.aslaksen@strand.kommune.no (Send)
Nora Aspenes
Kontaktlærer
nora.aspenes@strand.kommune.no (Send)
Maryanne Kleven Berge
Kontaktlærer
Trinnleder 1.trinn
maryanne.kleven.berge@strand.kommune.no (Send)
Merete Tjeltveit Bokn
Kontaktlærer
Merete.TjeltveitBokn@strand.kommune.no (Send)
Lene Breiland
Kontaktlærer
Trinnleder 3. trinn
Lene.Breiland@strand.kommune.no (Send)
Line Bøe
Assistent
Line.Boe@strand.kommune.no (Send)
Miranda Chavez
Assistent
miranda.chavez@strand.kommune.no (Send)
Sissel Jorunn Danielsen
Timelærer
Sissel.Danielsen@strand.kommune.no (Send)
Sveinung Dyrdal
Kontaktlærer
Sveinung.Dyrdal@strand.kommune.no (Send)
Ingunn Kvame Eie
Timelærer
Ingunn.Kvame.Eie@strand.kommune.no (Send)
Mona Førland Eie
Timelærer
Mona.Eie@strand.kommune.no (Send)
Elisabeth Ersdal
Kontaktlærer
Elisabeth.Ersdal@strand.kommune.no (Send)
Reidun Gerhardsen
Kontaktlærer
Trinnleder 4.trinn
Reidun.LerangGerhardsen@strand.kommune.no (Send)
Irene Mossefinn Gjerde
Timelærer
irene.mossefin.gjerde@strand.kommune.no (Send)
Marita Hetland Grønvik
Kontaktlærer
Marita.Hetland@strand.kommune.no (Send)
Mari Ravnås Hansen
timelærer
Mari.Ravnaas.Hansen@strand.kommune.no (Send)
Anette Helland
Assistent
Anette.Helland@strand.kommune.no (Send)
Jorun Elin Hinna
Fagarbeider
Jorun.ElinHinna@strand.kommune.no (Send)
Terje Hjelbak
Kontaktlærer
Terje.Hjelbak@strand.kommune.no (Send)
Anita Hodneland
Fagarbeider
Lærlinginstruktør
Anita.Hodneland@strand.kommune.no (Send)
Oddrun Jøssang
Kontaktlærer
Trinnleder 2.trinn
oddrun.jossang@strand.kommune.no (Send)
Ketema Z Solomon
Assistent
Karin Bergeland Kristiansen
kontaktlærer
KarinB.Kristiansen@strand.kommune.no (Send)
Veronica Kvame
Kontaktlærer
Veronica.Kvame@strand.kommune.no (Send)
Brigitte Carolin Skogland
Kontaktlærer
trinnleder 6.trinn
brigitte.carolin.skogland@strand.kommune.no (Send)
Bjarte Hauge Langeland
Kontaktlærer
bjarte.hauge.langeland@strand.kommune.no (Send)
Nina Alice Langeland
Assistent
NinaAlice.Langeland@strand.kommune.no (Send)
Hege E. Lunde
Assistent
hege.elisabeth.lunde@strand.kommune.no (Send)
Ingunn Løland
Kontaktlærer
Ingunn.loland@strand.kommune.no (Send)
Morten Løland
Timelærer
Morten.Loland@strand.kommune.no (Send)
Ruth Wenche Meltveit
Timelærer
Ruth.Wenche.Meltveit@strand.kommune.no (Send)
Elin Moe
Assistent
Elin.Moe@strand.kommune.no (Send)
Marie Larsen Molland
Assistent
Marie.Larsen.Molland@strand.kommune.no (Send)
Kjersti Merete Steinsvik Norland
Timelærer
Kjersti.Norland@strand.kommune.no (Send)
Ailin Susan Vik Nymo
Assistent
Ailin.Nymo@strand.kommune.no (Send)
Bente Merete Næss-Tungland
Timelærer
Bente.Merete.Naess@strand.kommune.no (Send)
Mulki Osoble
Assistent
mulki.mukhtar.mohamud.osoble@strand.kommune.no (Send)
Pavelka Pavlova
Assistent
Pavelka.Pavlova@strand.kommune.no (Send)
Gerny Ravndal
Assistent
Gerny.Ravndal@strand.kommune.no (Send)
Gitte Gausland Sagård
assistent
gitte.gausland.sagard@strand.kommune.no (Send)
Ole Martin Steinskog
kontaktlærer
ole.martin.steinskog.nodland@strand.kommune.no (Send)
Sigrun Fikstvedt Soppeland
timelærer
sigrun.soppeland@strand.kommune.no (Send)
Ingfrid Sørbø
Assistent
Ingfrid.Sorbo@strand.kommune.no (Send)
Kristin Tjøstheim
Assistent
kristin@tjostheim@strand.kommune.no (Send)
Bente Udjus
Kontaktlærer
trinnleder 5.trinn
Bente.Udjus@strand.kommune.no (Send)
Grethe Varnes
Timelærer
grethe.varnes@strand.kommune.no (Send)
Svein Gunnar Bjerga Vastveit
Kontaktlærer
Trinnleder 7. trinn
Svein.Gunnar.Vastveit@strand.kommune.no (Send)
Hilde Anita Vatland
Assistent
Hilde.Vatland@strand.kommune.no (Send)
Anne Siri Sedberg Veland
Kontaktlærer
anne.siri.veland@strand.kommune.no (Send)
Reimund Voll-Tungland
Kontaktlærer
Reimund.VollTungland@strand.kommune.no (Send)
Hanne Lena Tjøstheim Voster
Fagarbeider
Lena.Voster@strand.kommune.no (Send)
Wenche Langvik Voster
Kontaktlærer
Wenche.Langvik@strand.kommune.no (Send)
Marta Øidvin
Assistent
Marta.Oidvin@strand.kommune.no (Send)
Iselin Kleiveland Fiskå
Fagarbeider 5. trinn