Meny
Velg seksjon Forside
Heståsen skole Jordbærveien 2 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Brattbakken skole Øvre Brattbakken 1 4635 Kristiansand Telefon: 41 53 59 59 Send oss e-post
Redaktør: Thomas Dyrdahl
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2021><<
mars 2021
mtotfls
22232425262728
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Søk i Biblioteket
Søk
Administrasjonen

Thomas Dyrdahl
Rektor
91853212
Thomas.Dyrdahl@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Frivoll
Inspektør Brattbakken skole
41 53 59 62
marit.frivoll@kristiansand.kommune.no (Send)
Tor Skarprud
Inspektør Heståsen skole
41 53 59 61
tor.skarprud@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Quidding
Sekretær
41 53 59 63
janne.quidding@kristiansand.kommune.no (Send)
Tom O B Kjevik
Vaktmester
91 62 63 02
tom.o.b.kjevik@kristiansand.kommune.no (Send)
Cecilie Frikstad
SFO-leder
Cecilie.Wallin.Frikstad@kristiansand.kommune.no (Send)