Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Kjærholen 5 4316 SANDNES Telefon: 51 33 83 00 Send oss e-post
Postadresse Sandnes kommune, Smeaheia skole Postboks 583, 4302 Sandnes
Redaktør: Tor A. Isene
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
SFO

Amalie Fredheim
Lærling
1. trinn
952 45 582
Anne Hølland
Barneveileder
1. trinn
952 45 582
anne.holland@sandnes.kommune.no (Send)
Hege Bakke
Barneveileder
Basekoordinator for 1. og 3. trinn
952 45 582
hege.bakke@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Iren Sømme
Barneveileder
1. trinn
952 45 582
hilde.iren.somme@sandnes.kommune.no (Send)
Snorre Huslende
Barneveileder
1. trinn
952 45 582
snorre.huslende@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Evjen
Barneveileder
2. og 4. trinn
952 53 791
anette.evjen@sandnes.kommune.no (Send)
Lill Petersen
Barneveileder
2. og 4. trinn
952 53 791
lill.petersen@sandnes.kommune.no (Send)
Line Storlid Svendsen
Barneveileder
2. og 4. trinn
952 53 791
line.storlid.svendsen@sandnes.kommune.no (Send)
Solveig L. Kristiansen
Barneveileder
2. og 4. trinn
952 53 791
solveig.lovli.kristiansen@sandnes.kommune.no (Send)
Tore Skiftun
Barneveileder
Basekoordinator for 2. og 4. trinn
952 53 791
tore.skiftun@sandnes.kommune.no (Send)
Aleksander Martens
Barneveileder
Vikar 3. trinn
957 37 457
Audny Sømme Jonassen
Barneveileder
3. trinn
957 37 457
audny.somme.jonassen@sandnes.kommune.no (Send)
Gry Mona Ask Johannessen
Barneveileder
3. trinn
957 37 457
gry.mona.ask.johannessen@sandnes.kommune.no (Send)
Sindre U. Mosand
Barneveileder
3. trinn
957 37 457
sindre.ulvar.mosand@sandnes.kommune.no (Send)
Soveig Helen Gilje
Barneveileder
3. trinn
957 37 457
solveig.helen.gilje@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Margrethe Berge
Barneveileder
Morgen-SFO
952 45 582
anne.margrethe.berge@sandnes.kommune.no (Send)