Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Kjærholen 5 4316 SANDNES Telefon: 51 33 83 00 Send oss e-post
Postadresse Sandnes kommune, Smeaheia skole Postboks 583, 4302 Sandnes
Redaktør: Tor A. Isene
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
des
20
2019
Siste skoledag!
kl 8:00-12:00
des
21
2019
Juleferie
Flere dager. Slutter 01.01.2020
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
SFO

Amir Keadana
Barneveileder
1. trinn
957 37 457
amir.keadana@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Hølland
Barne- og ungdomsarbeider
1. trinn
957 37 457
anne.holland@sandnes.kommune.no (Send)
Gry Mona Ask Johannessen
Barne- og ungdomsarbeider
1. trinn
957 37 457
gry.mona.ask.johannessen@sandnes.kommune.no (Send)
Soveig Helen Gilje
Barneveileder
1. trinn
957 37 457
solveig.helen.gilje@sandnes.kommune.no (Send)
Aleksander Martens
Barneveileder
2. trinn
952 45 582
Hege Bakke
Barneveileder
Basekoordinator for 1. og 2. trinn
952 45 582
hege.bakke@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Iren Sømme
Barne- og ungdomsarbeider
2. trinn
952 45 582
hilde.iren.somme@sandnes.kommune.no (Send)
Sissel Furenes
Barneveileder
2. trinn
952 45 582
sissel.furenes@sandnes.kommune (Send)
Snorre Huslende
Barneveileder
2. trinn
952 45 582
snorre.huslende@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Evjen
Barne- og ungdomsarbeider
3. og 4. trinn
952 53 791
anette.evjen@sandnes.kommune.no (Send)
Audny Sømme Jonassen
Barne- og ungdomsarbeider
3. og 4. trinn
952 53 791
audny.somme.jonassen@sandnes.kommune.no (Send)
Line Storlid Svendsen
Barne- og ungdomsarbeider
3. og 4. trinn
952 53 791
line.storlid.svendsen@sandnes.kommune.no (Send)
Sindre E. Mosand
Barneveileder
3. og 4. trinn
952 53 791
sindre.ulvar.mosand@sandnes.kommune.no (Send)
Solveig L. Kristiansen
Barne- og ungdomsarbeider
3. og 4. trinn
952 53 791
solveig.lovli.kristiansen@sandnes.kommune.no (Send)
Tore Skiftun
Barneveileder
Basekoordinator for 3. og 4. trinn
952 53 791
tore.skiftun@sandnes.kommune.no (Send)