Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Kjærholen 5 4316 SANDNES Telefon: 51 33 83 00 Send oss e-post
Postadresse Sandnes kommune, Smeaheia skole Postboks 583, 4302 Sandnes
Redaktør: Tor A. Isene
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2021><<
mars 2021
mtotfls
22232425262728
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
mar
01
2021
Vinterferie
Flere dager. Slutter 05.03.2021
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
SFO

Anita Børve
Barne- og ungdomsarbeider
1. trinn
952 53 791
Snorre Huslende
Barneveileder
1. trinn
952 53 791
snorre.huslende@sandnes.kommune.no (Send)
Beata P. Szromek
Barneveileder
1. trinn
952 53 791
Line Storlid Svendsen
Barne- og ungdomsarbeider
1. og 2. trinn
952 53 791
line.storlid.svendsen@sandnes.kommune.no (Send)
Gry Mona Ask Johannessen
Barne- og ungdomsarbeider.
Basekoordinator for 1. og 2. trinn
957 37 457
gry.mona.ask.johannessen@sandnes.kommune.no (Send)
Soveig Helen Gilje
Barneveileder
2. trinn
957 37 457
solveig.helen.gilje@sandnes.kommune.no (Send)
Sissel Furenes
Barne- og ungdomsarbeider
2. trinn
952 45 582
sissel.furenes@sandnes.kommune (Send)
Hilde Iren Sømme
Barne- og ungdomsarbeider
3. trinn
952 45 582
hilde.iren.somme@sandnes.kommune.no (Send)
Tore Skiftun
Barneveileder
Basekoordinator for 3. og 4. trinn
952 45 582
tore.skiftun@sandnes.kommune.no (Send)
Audny Sømme Jonassen
Barne- og ungdomsarbeider
3. og 4. trinn
952 45 582
audny.somme.jonassen@sandnes.kommune.no (Send)
Solveig L. Kristiansen
Barne- og ungdomsarbeider
4. trinn
952 45 582
solveig.lovli.kristiansen@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Hølland
Barne- og ungdomsarbeider
4. trinn
952 45 582
anne.holland@sandnes.kommune.no (Send)
Amir Keadana
Barneveileder
Tilkallingsvikar og faste dager på base 3
957 37 457
amir.keadana@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Evjen
Barne- og ungdomsarbeider
Permisjon
952 53 791
anette.evjen@sandnes.kommune.no (Send)
Sindre E. Mosand
Barneveileder
Permisjon
952 53 791
sindre.ulvar.mosand@sandnes.kommune.no (Send)