Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Kjærholen 5 4316 SANDNES Telefon: 51 33 83 00 Send oss e-post
Postadresse Sandnes kommune, Smeaheia skole Postboks 583, 4302 Sandnes
Redaktør: Tor A. Isene
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
5. - 7. trinn

Christine Åsbø Hansen
Kontaktlærer 5A
christine.asbo.hansen@sandnes.kommune.no (Send)
Siv Iren Helleland
Kontaktlærer 5B
siv.iren.helleland@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Almås
Kontaktlærer 5C
kristin.almas@sandnes.kommune.no (Send)
Iris Helen Paus
Ressurslærer 5. trinn
iris.helen.paus@sandnes.kommune.no (Send)
Bjørn Christian Borg
Ressurslærer + musikk- og ikt-ansvarlig
bjorn.christian.borg@sandnes.kommune.no (Send)
Laufey Geirsdottir
Miljøveileder 5. trinn
laufey.osk.geirsdottir@sandnes.kommune.no (Send)
Liv Marie Sandve
Kontaktlærer 6A
SNO koordinator
liv.marie.sandve@sandnes.kommune.no (Send)
Øystein Lid
Kontaktlærer 6A
oystein.lid@sandnes.kommune.no (Send)
Silje Sæland Undheim
Kontaktlærer 6B
silje.saland.undheim@sandnes.kommune.no (Send)
Tonje Gundegjerde
Kontaktlærer 6B
tonje.gundegjerde@sandnes.kommune.no (Send)
Borghild Mattingsdal
Miljøveileder 6. trinn
borghild.mattingsdal@sandnes.kommune.no (Send)
Marie Ree Straumland
Miljøveileder 6. trinn
marie.ree.straumland@sandnes.kommune.no (Send)
Berit Krøyer Strange Padkær
Kontaktlærer 7A
berit.kroyer.strange.padkar@sandnes.kommune.no (Send)
Iver Andre Bergeland
Kontaktlærer 7A + mat og helse
iver.andre.bergeland@sandnes.kommune.no (Send)
My Nguyen
Kontaktlærer 7B
my.nguyen@sandnes.kommune.no (Send)
Olaug Bærheim Storøy
Kontaktlærer 7B
olaug.olene.barheim.storoy@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Hølland
Barne- og ungdomsarbeider 7. trinn og SFO
anne.holland@sandnes.kommune.no (Send)