Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Kjærholen 5 4316 SANDNES Telefon: 51 33 83 00 Send oss e-post
Postadresse Sandnes kommune, Smeaheia skole Postboks 583, 4302 Sandnes
Redaktør: Tor A. Isene
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
des
20
2019
Siste skoledag!
kl 8:00-12:00
des
21
2019
Juleferie
Flere dager. Slutter 01.01.2020
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
5. - 7. trinn

Liv Marie Sandve
Kontaktlærer 5A
SNO koordinator
liv.marie.sandve@sandnes.kommune.no (Send)
Øystein Lid
Kontaktlærer 5A
oystein.lid@sandnes.kommune.no (Send)
Silje Sæland Undheim
Kontaktlærer 5B
silje.saland.undheim@sandnes.kommune.no (Send)
Tonje Gundegjerde
Kontaktlærer 5B
tonje.gundegjerde@sandnes.kommune.no (Send)
Tove Frantzen
Ressurslærer 5. trinn
Elevrådskontakt
tove.frantzen@sandnes.kommune.no (Send)
Line Storlid Svendsen
Barne- og ungdomsarbeider 1. og 5. trinn samt SFO
line.storlid.svendsen@sandnes.kommune.no (Send)
Gry Mona Ask Johannessen
Barne- og ungdomsarbeider 1. og 5. trinn samt SFO
gry.mona.ask.johannessen@sandnes.kommune.no (Send)
Borghild Mattingsdal
Miljøveileder 5. trinn
borghild.mattingsdal@sandnes.kommune.no (Send)
Berit Krøyer Strange Padkær
Kontaktlærer 6A
berit.kroyer.strange.padkar@sandnes.kommune.no (Send)
My Nguyen
Kontaktlærer 6A og 6B
my.nguyen@sandnes.kommune.no (Send)
Olaug Bærheim Storøy
Kontaktlærer 6B
olaug.olene.barheim.storoy@sandnes.kommune.no (Send)
Eline Birkedal
Ressurslærer 6. trinn
eline.birkedal@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Hølland
Barne- og ungdomsarbeider 6. trinn og SFO
anne.holland@sandnes.kommune.no (Send)
Marie Ree Straumland
Miljøveileder 1., 2., 3. og 6. trinn
marie.ree.straumland@sandnes.kommune.no (Send)
Christine Åsbø Hansen
Kontaktlærer 7A
christine.asbo.hansen@sandnes.kommune.no (Send)
Iver Andre Bergeland
Kontaktlærer 7A + mat og helse
iver.andre.bergeland@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth Vatne
Kontaktlærer 7B
elisabeth.vatne@sandnes.kommune.no (Send)
Ida Sæter Mikkelsen
Kontaktlærer 7C
Lagleder mellomtrinnet
ida.mikkelsen.sater@sandnes.kommune.no (Send)
Anna Linnea Lima
Ressurslærer 4. og 7. trinn
anna.linnea.lima@sandnes.kommune.no (Send)
Bjørn Christian Borg
Ressurslærer + musikk- og ikt-ansvarlig
bjorn.christian.borg@sandnes.kommune.no (Send)
Snorre Huslende
Barneveileder 7. trinn og SFO
snorre.huslende@sandnes.kommune.no (Send)
Birte Iden Tjelhovd
Miljøveileder 7. trinn
birte.iden.tjelhovd@sandnes.kommune.no (Send)