Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Kjærholen 5 4316 SANDNES Telefon: 51 33 83 00 Send oss e-post
Postadresse Sandnes kommune, Smeaheia skole Postboks 583, 4302 Sandnes
Redaktør: Tor A. Isene
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
1. - 4. trinn

Lovisa Olofsson
Kontaktlærer 1A
lovisa.olofsson@sandnes.kommune.no (Send)
Hanna Renèe Hiksdal
Kontaktlærer 1A
hanna.renee.hiksdal@sandnes.kommune.no (Send)
Maren Borsheim
Kontaktlærer 1B
maren.borsheim@sandnes.kommune.no (Send)
Linda Ness
Kontaktlærer 1B
linda.ness@sandnes.kommune.no (Send)
Gry Mona Ask Johannessen
Barne- og ungdomsarbeider 1. trinn og SFO
gry.mona.ask.johannessen@sandnes.kommune.no (Send)
Kristina Stokkeland
Ressurslærer 1. trinn
Kristina.stokkeland@sandnes.kommune.no (Send)
Eva Wetteland
Kontaktlærer 2A
eva.wetteland@sandnes.kommune.no (Send)
Lena Sele
Kontaktlærer 2A
lena.sele@sandnes.kommune.no (Send)
Geir Erik Øvrebø
Kontaktlærer 2B
geir.erik.ovrebo@sandnes.kommune.no (Send)
Annika Restorff
Kontaktlærer 2B
annika.restorff@sandnes.kommune.no (Send)
Line Storlid Svendsen
Barne- og ungdomsarbeider 2. og SFO
line.storlid.svendsen@sandnes.kommune.no (Send)
Ingvild Neckarski
Kontaktlærer 3A
ingvild.neckarski@sandnes.kommune.no (Send)
Eline Åbø Eeg
Kontaktlærer 3A
eline.abo.eeg@sandnes.kommune.no (Send)
Linn Margrit Gjøse
Kontaktlærer 3B
linn.margrit.gjose@sandnes.kommune.no (Send)
Anniken Hol Meling
Kontaktlærer 3B
anniken.hol.meling@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Iren Sømme
Barne- og ungdomsarbeider 3.trinn og SFO
hilde.iren.somme@sandnes.kommune.no (Send)
Ingunn Fostervold Løvik
Kontaktlærer 4A
ingunn.fostervold.lovik@sandnes.kommune.no (Send)
Blanka Nyrønning-Jurowicz
Kontaktlærer 4A
blanka.nyronning-jurowicz@sandnes.kommune.no (Send)
Tove Frantzen
Kontaktlærer 4B
Elevrådskontakt
tove.frantzen@sandnes.kommune.no (Send)
Ida Mikkelsen Sæter
Kontaktlærer 4B
ida.mikkelsen.sater@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Evjen
Barne- og ungdomsarbeider 4. trinn og SFO
anette.evjen@sandnes.kommune.no (Send)
Solveig Helen Gilje
Barneveileder 4. trinn og SFO
solveig.helen.gilje@sandnes.kommue.no (Send)
Aina Jensen Finne
Miljøveileder 1. og 5. trinn
aina.jensen.finne@sandnes.kommune.no (Send)
Cahtrine Ringard Skei
Miljøveileder 2. og 5. trinn
cathrine.ringard.skei@sandnes.kommune.no (Send)