Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Kjærholen 5 4316 SANDNES Telefon: 51 33 83 00 Send oss e-post
Postadresse Sandnes kommune, Smeaheia skole Postboks 583, 4302 Sandnes
Redaktør: Tor A. Isene
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2020><<
april 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
apr
06
2020
Påskeferie
Flere dager. Slutter 13.04.2020
apr
14
2020
Planleggingsdag skole og SFO
Hele dagen
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
1. - 4. trinn

Eva Wetteland
Kontaktlærer 1A
eva.wetteland@sandnes.kommune.no (Send)
Lena Sele
Kontaktlærer 1A
lena.sele@sandnes.kommune.no (Send)
Geir Erik Øvrebø
Kontaktlærer 1B
geir.erik.ovrebo@sandnes.kommune.no (Send)
Annika Restorff
Kontaktlærer 1B
annika.restorff@sandnes.kommune.no (Send)
Marit Frøvik
Ressurslærer 1. og 2. trinn
marit.frovik@sandnes.kommune.no (Send)
Gry Mona Ask Johannessen
Barne- og ungdomsarbeider 1. trinn og SFO
gry.mona.ask.johannessen@sandnes.kommune.no (Send)
Line Storlid Svendsen
Barne- og ungdomsarbeider 1. og 5. trinn samt SFO
line.storlid.svendsen@sandnes.kommune.no (Send)
Ingvild Neckarski
Kontaktlærer 2A
ingvild.neckarski@sandnes.kommune.no (Send)
Eline Åbø Eeg
Kontaktlærer 2A
eline.abo.eeg@sandnes.kommune.no (Send)
Linn Margrit Gjøse
Kontaktlærer 2B
linn.margrit.gjose@sandnes.kommune.no (Send)
Lovisa Olofsson
Kontaktlærer 2B
lovisa.olofsson@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Iren Sømme
Barne- og ungdomsarbeider 2.trinn og SFO
hilde.iren.somme@sandnes.kommune.no (Send)
Kristina Stokkeland
Kontaktlærer 3A
Kristina.stokkeland@sandnes.kommune.no (Send)
Ingunn Fostervold Løvik
Kontaktlærer 3A
ingunn.fostervold.lovik@sandnes.kommune.no (Send)
Maria Holmen
Kontaktlærer 3B
Lagleder for småskolen
maria.holmen@sandnes.kommune.no (Send)
Tove Frantzen
Kontaktlærer 3B
tove.frantzen@sandnes.kommune.no (Send)
Solveig Helen Gilje
Barneveileder 3. trinn og SFO
solveig.helen.gilje@sandnes.kommue.no (Send)
Maren Borsheim
Kontaktlærer 4A
Mediatekansvarlig
maren.borsheim@sandnes.kommune.no (Send)
Siv Iren Helleland
Kontaktlærer 4B
siv.iren.helleland@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Almås
Kontaktlærer 4C
kristin.almas@sandnes.kommune.no (Send)
Iris Helen Paus
Ressurslærer 4. trinn
iris.helen.paus@sandnes.kommune.no (Send)
Eline Birkedal
Ressurslærer 4., 6. og 7. trinn
eline.birkedal@sandnes.kommune.no (Send)
Linn Elise Lende
Ressurslærer 4., 5. og 6. trinn
linn.elise.lende@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Evjen
Barne- og ungdomsarbeider 3. trinn og SFO
anette.evjen@sandnes.kommune.no (Send)
Solveig Løvli Kristiansen
Barne- og ungdomsarbeider 4. trinn og SFO
solveig.lovli.kristiansen@sandnes.kommune.no (Send)
Marie Ree Straumland
Miljøveileder 1., 2., 3. og 6. trinn
marie.ree.straumland@sandnes.kommune.no (Send)
Laufey Geirsdottir
Miljøveileder 1., 2. og 4. trinn
laufey.geirsdottir@sandnes.kommune.no (Send)