Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Fagerlidal 100 9325 BARDUFOSS Telefon: 93468824 Send oss e-post
Postadresse Mellombygdveien 216 9321 MOEN
Redaktør: Tor Hågbo
For ansatte
Pålogging
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Tor Hågbo
Rektor
95242120
tor.hagbo@malselvskolen.no (Send)
Åse Sandvoll Melkild
Inspektør
93468826
asesan@malselvskolen.no (Send)
Håvard Holmebukt
Inspektør
93468826
havard.holmebukt@malselvskolen.no (Send)
Siri Hagensen
SFO-leder
93468825
siri.hagensen@malselvskolen.no (Send)
Kine Ingebrigtsen
SFO-leder fra 1. august 2020
93468825
Silje Krogstad
Miljøterapeut
90655260
silje.krogstad@malselvskolen.no (Send)
Anette Johansen
Spesialpedagog
anette.johansen@malselvskolen.no (Send)
Ann-Kristin (Annki) Bakken
Pedagog
Kontaktlærer 1a 2020/2021
ann.bakken@malselvskolen.no (Send)
Ann-Kristin Rismo
Sekretær
På kontoret mandag, onsdag og torsdag
ann-kristin.rismo@malselvskolen.no (Send)
Ann Torill Jensen
Barneveileder
ann.jensen@malselvskolen.no (Send)
Anne Berit Kolset
Pedagog
Tilkallingsvikar
anne.kolset@malselvskolen.no (Send)
Beate K. Figenschau
Pedagog
Kontaktlærer 6a 2020/2021
beate.figenschau@malselvskolen.no (Send)
Brita Øien
Barneveileder
brita.oien@malselvskolen.no (Send)
Cato Elvevold
Pedagog
6. trinn 2020/2021
cato.elvevold@malselvskolen.no (Send)
Christine Hagensen
Barneveileder
5. trinn og SFO 2020/2021
christine.hagensen@malselvskolen.no (Send)
Eli Vesterli
Barneveileder
eli.vesterli@malselvskolen.no (Send)
Eva Sollie Nyheim
Barneveileder
4. trinn 2020/2021
eva.nyheim@malselvskolen.no (Send)
Eva Utby
Pedagog
Kontaktlærer 6a 2020/2021
eva.utby@malselvskolen.no (Send)
Gry Frantsen
Pedagog
gry.frantsen@malselvskolen.no (Send)
Gunn Bente Krøger Vanebo
Pedagog
Kontaktlærer 3a 2020/2021
gunn.vanebo@malselvskolen.no (Send)
Gyda Enger
Pedagog
Kontaktlærer 5a 2020/2021
gyda.enger@malselvskolen.no (Send)
Jeanett Danielsen Hansen
Pedagog
Kontaktlærer 7b 2020/2021
jeanett.hansen@malselvskolen.no (Send)
Iuliia Antonova
Barneveileder
(Permisjon 2020/2021)
iuliia.antonova@malselvskolen.no (Send)
Kate Iversen
Pedagog
Kontaktlærer 4a 2020/2021
kate.iversen@malselvskolen.no (Send)
Kirsten Gabler
Barneveileder
kirsten.gabler@malselvskolen.no (Send)
Kjell-Magne Lundskar
Pedagog
5, trinn 2020/2021
kjell-magne.lundskar@malselvskolen.no (Send)
Lena Brattli
Pedagog
Kontaktlærer 1b 2020/2021
Leif Christian Tangstad
Pedagog
Kontaktlærer 7a 2020/2021
leif.tangstad@malselvskolen.no (Send)
Lill Kirsten Sandbakken
Pedagog
Kontaktlærer 2a 2020/2021
lill.sandbakken@malselvskolen.no (Send)
Line Presthaug
Pedagog
Lærerspesialist og bibliotekansvarlig. Kontaktlærer 7a 2020/2021
line.presthaug@malselvskolen.no (Send)
Line Walquist Sørli
Hovedlærer spes.ped.
(80% permisjon høsten 2020)
linewalquist.sorli@malselvskolen.no (Send)
Liss Lundnes
Barneveileder
liss.lundnes@malselvskolen.no (Send)
Mari-Linnea Schiøll Eriksen
Barneveileder
mari.eriksen@malselvskolen.no (Send)
Marita Hagensen
Pedagog
Kontaktlærer 2a 2020/2021
Rita With
Pedagog
Kontaktlærer 7b 2020/2021
rita.with@malselvskolen.no (Send)
Silja Eriksen
Pedagog
Zippy-veileder og kontaktlærer 4a 2020/2021
silja.eriksen@malselvskolen.no (Send)
Solveig Stemnes
Pedagog
6. trinn 2020/2021
solveig.stemnes@malselvskolen.no (Send)
Stina Isaksen Finstad
Pedagog
Lærerspesialist
stina.finstad@malselvskolen.no (Send)
Torild Skogvang Engen
Pedagog
Kontaktlærer 5b 2020/2021
torild.engen@malselvskolen.no (Send)
Trond Kirkesjord
Pedagog
Kontaktlærer 6a 2020/2021
trond.kirkesjord@malselvskolen.no (Send)
Una Mosesen Skogly
Pedagog
una.skogly@malselvskolen.no (Send)
Vebjørn Angell
Pedagog
Kontaktlærer 3b 2020/2021
Veronika Solvang
Tegnspråktolk
veronika.solvang@malselvskolen.no (Send)
Øyvind Sjøgren
Altmuligmann
oyvind.sjogren@malselvskolen.no (Send)