Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Fagerlidal 100 9325 BARDUFOSS Telefon: 93468824 Send oss e-post
Postadresse Mellombygdveien 216 9321 MOEN
Redaktør: Tor Hågbo
Er det noe som er vanskelig hjemme eller på skolen?
Alarmtelefonen for barn
Mobbeombudet
Støttetelefon psykisk helse
For ansatte
Pålogging
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte Fagerlidal 2019-2020

Tor Hågbo
Rektor
95242120
tor.hagbo@malselvskolen.no (Send)
Åse Sandvoll Melkild
Inspektør
93468826
asesan@malselvskolen.no (Send)
Håvard Holmebukt
Inspektør
93468826
havard.holmebukt@malselvskolen.no (Send)
Siri Hagensen
SFO-leder
93468825
siri.hagensen@malselvskolen.no (Send)
Anna Andreassen
Barneveileder
Vikar
anna.andreassen@malselvskolen.no (Send)
Anette Johansen
Spesialpedagog
(Permisjon)
anette.johansen@malselvskolen.no (Send)
Ann-Kristin (Annki) Bakken
Pedagog
Kontaktlærer 1a
ann.bakken@malselvskolen.no (Send)
Ann-Kristin Rismo
Sekretær
På kontoret mandag, onsdag og torsdag
ann-kristin.rismo@malselvskolen.no (Send)
Ann Torill Jensen
Barneveileder
ann.jensen@malselvskolen.no (Send)
Anne Berit Kolset
Pedagog
Tilkallingsvikar
anne.kolset@malselvskolen.no (Send)
Beate K. Figenschau
Pedagog
Kontaktlærer 5a
beate.figenschau@malselvskolen.no (Send)
Brita Øien
Barneveileder
brita.oien@malselvskolen.no (Send)
Cato Elvevold
Pedagog
Vikar
cato.elvevold@malselvskolen.no (Send)
Catrine Fagerli
Miljøterapeut
Vikar
catrine.fagerli@malselvskolen.no (Send)
Christine Hagensen
Barneveileder
christine.hagensen@malselvskolen.no (Send)
Eli Vesterli
Barneveileder
eli.vesterli@malselvskolen.no (Send)
Eva Sollie Nyheim
Barneveileder
eva.nyheim@malselvskolen.no (Send)
Eva Utby
Pedagog
Kontaktlærer 5a
eva.utby@malselvskolen.no (Send)
Genet Tesfay Bekri
Barneveileder
genet.bekri@malselvskolen.no (Send)
Gry Frantsen
Pedagog
Kontaktlærer 2b
gry.frantsen@malselvskolen.no (Send)
Gunn Bente Krøger Vanebo
Pedagog
Kontaktlærer 2a
gunn.vanebo@malselvskolen.no (Send)
Gyda Enger
Pedagog
gyda.enger@malselvskolen.no (Send)
Jeanett Danielsen Hansen
Pedagog
jeanett.hansen@malselvskolen.no (Send)
Iuliia Antonova
Barneveileder
iuliia.antonova@malselvskolen.no (Send)
Kate Iversen
Pedagog
Kontaktlærer 3a
kate.iversen@malselvskolen.no (Send)
Kirsten Gabler
Barneveileder
kirsten.gabler@malselvskolen.no (Send)
Kjell-Magne Lundskar
Pedagog
kjell-magne.lundskar@malselvskolen.no (Send)
Lena Brodahl Husby
Pedagog
Kontaktlærer 7a
lenabrodahl.husby@malselvskolen.no (Send)
Leif Christian Tangstad
Pedagog
Kontaktlærer 6a
leif.tangstad@malselvskolen.no (Send)
Lene Rasch-Malsnes
Lærer
Kontaktlærer 1a
Lene.Rasch-Malnes@malselvskolen.no (Send)
Lill Kirsten Sandbakken
Pedagog
lill.sandbakken@malselvskolen.no (Send)
Line Presthaug
Pedagog
Lærerspesialist og bibliotekansvarlig
line.presthaug@malselvskolen.no (Send)
Line Walquist Sørli
Spesialpedagog
linewalquist.sorli@malselvskolen.no (Send)
Liss Lundnes
Barneveileder
liss.lundnes@malselvskolen.no (Send)
Mari-Linnea Schiøll Eriksen
Barneveileder og musikklærer
mari.eriksen@malselvskolen.no (Send)
Nils Nilssen
Pedagog
nils.nilssen@malselvskolen.no (Send)
Rita With
Pedagog
Kontaktlærer 6b
rita.with@malselvskolen.no (Send)
Ruth-Bente Aglen
Tolk
Silje Krogstad
Miljøterapeut
90655260
silje.krogstad@malselvskolen.no (Send)
Silja Eriksen
Pedagog
Kontaktlærer 3a og Zippy-veileder
silja.eriksen@malselvskolen.no (Send)
Solveig Stemnes
Pedagog
solveig.stemnes@malselvskolen.no (Send)
Stina Isaksen Finstad
Pedagog
Kontaktlærer 4a og lærerspesialist
stina.finstad@malselvskolen.no (Send)
Torild Skogvang Engen
Pedagog
Kontaktlærer 7b
torild.engen@malselvskolen.no (Send)
Trine Marongas
Pedagog
trine.marongas@malselvskolen.no (Send)
Trond Kirkesjord
Pedagog
Kontaktlærer 4b
trond.kirkesjord@malselvskolen.no (Send)
Una Mosesen Skogly
Pedagog
una.skogly@malselvskolen.no (Send)
Veronika Solvang
Lærer og tegnspråktolk
(Permisjon)
veronika.solvang@malselvskolen.no (Send)
Vigdis Jørgensen
Barneveileder
vigdis.jorgensen@malselvskolen.no (Send)
Øyvind Sjøgren
Altmuligmann
oyvind.sjogren@malselvskolen.no (Send)