Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Kirsten Flagstadsvei 28 4621 Kristiansand
Telefon: 38 00 20 60 Send oss e-post
Redaktør: Oddvar Vik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Oddvar Vik
Rektor
38 00 20 61 / 90 84 64 47
Oddvar.Vik@kristiansand.kommune.no (Send)
Egil G. Berg
Undervisningsinspektør
38 00 20 62 / 91 30 74 85
Egil.Gunnar.Berg@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Stray Aas
Rådgiver
Spansklærer - NOA-kontakt
38 00 20 60
Marianne.Stray.Aas@kristiansand.kommune.no (Send)
Ellen Marie Frick
Sosiallærer
Lærer
38 00 20 60
Ellen.Marie.Frick@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Vige Sanne
Spes.ped.koordinator
Lærer
38 00 20 60
Ingunn.Vige.Sanne@kristiansand.kommune.no (Send)
Kirsten Hannaas Reitan
Kontorleder
38 00 20 72
Kirsten.Hannaas.Reitan@kristiansand.kommune.no (Send)
Hussain Al-Kharasani
Assistent
38 00 20 60
Kjetil Andre Bjørnhom
Lærer
38 00 20 60
Kjetil.Andre.Bjornhom@kristiansand.kommune.no (Send)
Ole Kjartan Borøy
Lærer
38 00 20 60
Ole.K.Boroy@kristiansand.kommune.no (Send)
Solveig Høie Corneliussen
Lærer
Elevkontakt
38 00 20 60
Solveig.Hoie.Corneliussen@kristiansand.kommune.no (Send)
Wenche Drange
Fagarbeider
38 00 20 60
Wenche.Drange@kristiansand.kommune.no (Send)
Marie Bentsen Greivstad
Kunstlærer
38 00 20 60
Marie.Bentsen.Greivstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Christine Haddeland
Musikklærer
38 00 20 60
Christine.Haddeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Kjellaug Hidle
Lærer
38 00 20 60
Kjellaug.Hidle@kristiansand.kommune.no (Send)
Roar Hornnes
Lærer
38 00 20 60
Roar.Hornnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Leif Magne Hæstad
Lærer
38 00 20 60
Leif.Magne.Hastad@kristiansand.kommune.no (Send)
Nancy Føreland Karlsson
Fagarbeider
Bibliotekar
38 00 20 60
Nancy.Foreland.Karlsson@kristiansand.kommune.no (Send)
Atle Kielland
Lærer
38 00 20 60
Atle.Kielland@kristiansand.kommune.no (Send)
Ann-Kristin Knutsen
Lærer
38 00 20 60
Ann-Kristin.Knutsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Trond Larsen
Lærer
IKT-kontakt
38 00 20 66
Trond.Larsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Jon Herman Matzow
Lærer
38 00 20 60
Jon.Herman.Matzow@kristiansand.kommune.no (Send)
Magne Myhren
Lærer
38 00 20 60
Magne.Myhren@kristiansand.kommune.no (Send)
Sven Ulrik Nielsen
Lærer
38 00 20 60
Sven.Ulrik.Nielsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marian Segberg
Lærer
38 00 20 60
Marian.Segberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Toralv Steinsvåg
Lærer
38 00 20 60
Toralv.Steinsvag@kristiansand.kommune.no (Send)
Frøydis Strand
Assistent
38 00 20 60
Froydis.Strand@kristiansand.kommune.no (Send)
Eli Linea Nøstvold Svalastog
Lærer
38 00 20 60
Eli.Linea.Nostvold.Svalastog@kristiansand.kommune.no (Send)
Børre Søfting
Lærer
38 00 20 60
Tor.Borre.Softing@kristiansand.kommune.no (Send)
Erlend Thomassen
Lærer
38 00 20 60
Erlend.Thomassen@kristiansand.kommune.no (Send)
Oddvar Vigebo
Fagarbeider
38 00 20 60
Oddvar.Vigebo@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Wangberg
Lærer
38 00 20 60
Hanne.Wangberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Einar Øslebye
Lærer
Grønt Flagg koordinator, kystskipper
91 88 18 80
einar.oslebye@kristiansand.kommune.no (Send)
Henrik Aanonsen
Lærer
38 00 20 60
henrik.aanonsen@kristiansand.kommune.no (Send)