Meny
Velg seksjon Framside
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre tilsette

Dette er våre flotte tilsette

Stine Karen Kjellås
Rektor
51 78 90 70 mobil: 976 64 533
stine.karen.kjellas@klepp.kommune.no (Send)
Christine Soldal Risa
Avdelingsleiar 5-7.trinn og faglærar mellomtrinnet
51 78 90 70 mobil: 47263848
christine.soldal.risa@klepp.kommune.no (Send)
Solgunn Simonsen Frøyland
Avdelingsleiar 1-4.trinn og faglærar 1+2.trinn
Vernombod
51 78 90 70 mobil: 915 80 139
solgunn.s.froyland@klepp.kommune.no (Send)
Mariann Østerhus
SFO-leiar
51 78 90 70 mobil: 468 24 404
mariann.osterhus@klepp.kommune.no (Send)
Torill Haarr Ellingsen
Kontormedarbeidar
51 78 90 70
torill.haarr.ellingsen@klepp.kommune.no (Send)
Kurt Geir Nilsen
Vaktmester
51 78 90 70
kurt.geir.nilsen@klepp.kommune.no (Send)
Lise-Marie Sæther Kallestad
Kontaktlærar 1. trinn
IKT-ansvarleg
51 78 90 70
lise-marie.sather.kallestad@klepp.kommune.no (Send)
Karen Kverneland Thomassen
Kontaktlærar 2. trinn
51 78 90 70
karen.kverneland.thomassen@klepp.kommune.no (Send)
Camilla Lyngstad
Faglærar 1+2.trinn
51 78 90 70
camilla.lyngstad@klepp.kommune.no (Send)
Mariann Borgen
Kontaktlærar 3.trinn
51 78 90 70
mariann.borgen@klepp.kommune.no (Send)
Sigve Bjørgo Risa
Kontaktlærar 4.trinn
51 78 90 70
sigve.bjorgo.risa@klepp.kommune.no (Send)
Bjørn Ormstad
Kontaktlærar 3+4.trinn
51 78 90 70
bjorn.ormstad@klepp.kommune.no (Send)
Gro Elisabeth Malmstrøm
Kontaktlærar 5. trinn
51 78 90 70
gro.elisabeth.malmstrom@klepp.kommune.no (Send)
Jan Magne Høyekvam
Kontaktlærar 6.trinn
51 78 90 70
jan.magne.hoyekvam@klepp.kommune.no (Send)
Lillian Skarding
Kontaktlærar 5+6.trinn og faglærar 5+6.trinn. DKS-kontakt
51 78 90 70
lillian.skarding@klepp.kommune.no (Send)
Torjus Meling Berge
Kontaktlærar 7. trinn
51 78 90 70
torjus.meling.berge@klepp.kommune.no (Send)
Eivind Kvamsøe
Kontaktlærar 7. trinn
51 78 90 70
eivind.kvamsoe@klepp.kommune.no (Send)
Olinda Berge
Kontaktlærar 7. trinn og DKS-kontakt
Permisjon
51 78 90 70
olinda.berge@klepp.kommune.no (Send)
Karen Marie Vold
Lærar
Spesialpedagog
51 78 90 70
karen.marie.vold@klepp.kommune.no (Send)
Hildur Stock
Lærar
51 78 90 70
hildur.stock@klepp.kommune.no (Send)
Tonje Skaugrud Andersen
Fagarbeidar skule og SFO
51 78 90 70
tonje.skaugrud.andersen@klepp.kommune.no (Send)
Ann Kristin Erga Herikstad
Fagarbeidar SFO og skule
51 78 90 70
ann.kristin.erga.herikstad@klepp.kommune.no (Send)
Sikke Rettedal Hognestad
Miljøterapeut
51 78 90 70
sikke.rettedal.hognestad@klepp.kommune.no (Send)
Christine Thorsen
Fagarbeidar skule og SFO
51 78 90 70
christine.thorsen@klepp.kommune.no (Send)
Maria Hermansen
Lærling skule og SFO
51 78 90 70
maria.hermansen@klepp.kommune.no (Send)
Lise Samuelsen
Miljøterapeut
Permisjon
51 78 90 70
lise.samuelsen@klepp.kommune.no (Send)
Ida Skadsem
Lærar
Permisjon
51 78 90 70
ida.sigbjornsen@klepp.kommune.no (Send)