Meny
Klasser og funksjoner Forside
Besøksadresse Nøtteskjellveien 7 4310 HOMMERSÅK Telefon: 51 33 66 10
Postadresse Postboks 583 4302 SANDNES
Redaktør: Øyvind Fjermestad
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Google Classroom
Personalet ved Riska ungdomsskole

Trenger du å kontakte noen ved skolen finner du en fullstendig oversikt over personalet her.

Øyvind Fjermestad
Rektor
51336612
oyvind.fjermestad@sandnes.kommune.no (Send)
Kathe Nordbø Stangborli
Administrasjonskonsulent
51336610
Kathe.Nordbo.Stangborli@sandnes.kommune.no (Send)
Merethe Lundh
Helsesøster
Jobber mandag, tirsdag, onsdag og torsdag.
51336218 eller 46821475
merethe.lundh@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Kjebekk
Lærer/ trinnleder 9. trinn
Kontaktlærer i 9A
anne.kjebekk@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Mette Sagen
Lærer
Kontaktlærer i 9B
anne.mette.sagen@sandnes.kommune.no (Send)
Arnfrid Porsedal
Fagarbeider
arnfrid.porsedal@sandnes.kommune.no (Send)
Bente Haraldseid Osmundsen
Fagarbeider
Bente.Haraldseid.Osmundsen@sandnes.kommune.no (Send)
Christer Walde Dysjaland
Assistent
Christer.Walde.Dysjaland@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Iren Arntsen
Avdelingsleder 10.trinn og YOU-rådgiver
51336613
elin.iren.arntsen@sandnes.kommune.no (Send)
Elsa Hegre
Skoleassistent
elsa.hegre@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth Hiim
Lærer
Kontaktlærer i 10C
elisabeth.hiim@sandnes.kommune.no (Send)
Elisabeth Steira
Assistent
Elisabeth.Steira@sandnes.kommune.no (Send)
Geir Inge Tufte
Lærer
Kontaktlærer i 8D
Geir.Inge.Tufte@sandnes.kommune.no (Send)
Gry Gahre Bakke
Lærer
Spes.ped. koordinator
Gry.Gahre.Bakke@sandnes.kommune.no (Send)
Helga Nes Bringeland
Lærer
Kontaktlærer i 8A
helga.nes.bringeland@sandnes.kommune.no (Send)
Håkon Haug Paulsen
Lærer
hakon.haug.paulsen@sandnes.kommune.no (Send)
Janne Lie
Lærer
janne.lie@sandnes.kommune.no (Send)
Karina Landro
Assistent
karina.nass.landro@sandnes.kommune.no (Send)
Karoline Roland Næsse
Lærer
karoline.roland.nasse@sandnes.kommune.no (Send)
Kine Osmundsen Ravndal
Lærer
Kine.Osmundsen.Ravndal@sandnes.kommune.no (Send)
Kine Stangeland
Fagarbeider
kine.stangeland@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Gjedrem Vier
Lærer
Kontaktlærer i 8B
kristin.gjedrem.vier@sandnes.kommune.no (Send)
Kåre Høghaug
Lærer
kare.hoghaug@sandnes.kommune.no (Send)
Laila Irene Søyland
Barne- og ungdomsarbeider
laila.irene.soyland@sandnes.kommune.no (Send)
Magnus Holand
Lærer
Kontaktlærer i 10A
magnus.holand@sandnes.kommune.no (Send)
Magnus Wathne
Lærer
magnus.wathne@sandnes.kommune.no (Send)
Mathias Brudeli
Lærer
Kontaktlærer i 10B
mathias.brudeli@sandnes.kommune.no (Send)
Mona Blitzner
Lærer
mona.blitzner@sandnes.kommune.no (Send)
Monica Malmin Sandanger
Barne- og ungdomsarbeider
Monica.Malmin.Sandanger@sandnes.kommune.no (Send)
Munira Haji Hassan
Lærer
Kontaktlærer i 9D
munira.haji.hassan@sandnes.kommune.no (Send)
Nadine Jennifer Wittek
Lærer
nadine.jennifer.wittek@sandnes.kommune.no (Send)
Patricia Lee Smith
Lærer
Kontaktlærer i 8C
patricia.lee.smith@sandnes.kommune.no (Send)
Reidun Erikstad
Fagarbeider
Reidun.Erikstad@sandnes.kommune.no (Send)
Sigurd Stakkeland
Lærer
sigurd.stakkeland@sandnes.kommune.no (Send)
Sindre Mæle Bråthen
Assistent
sindre.male.brathen@sandnes.kommune.no (Send)
Skjalg Reiersen
Driftsoperatør
95737423
skjalg.reiersen@sandnes.kommune.no (Send)
Susanne Bjelland
Lærer og bibliotekar
susanne.bjelland@sandnes.kommune.no (Send)
Synnøve Gran Sørskår
Lærer
synnove.gran.sorskar@sandnes.kommune.no (Send)
Tommy Langeland
Lærer
Kontaktlærer i 9C
tommy.langeland@sandnes.kommune.no (Send)
Tore Lunde
Lærer
tore.lunde@sandnes.kommune.no (Send)
Trine Lone
Lærer
trine.lone@sandnes.kommune.no (Send)
Vigdis Ravndal
Barne- og ungdomsarbeider
vigdis.ravndal@sandnes.kommune.no (Send)
Åsne Salte
Assistent
asne.salte@sandnes.kommune.no (Send)
Morten Haaland
Avdelingsleder 8. trinn. Sosialrådgiver.
51336616
morten.haaland@sandnes.kommune.no (Send)
Randi Wilford
Avdelingsleder 9. trinn
Starter 10. mai