Meny
Velg seksjon Forside
Småtrinnet
Mellomtrinnet
Ungdomstrinn
Røsvikveien 1522 8220 Røsvik
Telefon: 75685000 mobil:46831186 Faks: - Send oss e-post
Redaktør: Trude Cecilie Gleinsvåg
Det er 1 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
10.trinn: Opplysning trekkfag: Skriftlig eksamen
18.05.2016 kl 09:00
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Lykke til!
Gå til Fronter
Google
Google
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte

Her følger en oversikt over våre ansatte ved skole og SFO, med funksjoner skoleåret 21-22:

Trude Cecilie Gleinsvåg
Rektor
90935325
trude.gleinsvaag@sorfold.kommune.no (Send)
Hilde Kjær Karlsen
Kontaktlærer 10.klasse
Teamleder ungdomstrinn
hilde.karlsen@sorfold.kommune.no (Send)
Kirsti Thuv
Kontaktlærer for 8.-9.kl
kirsti.thuv@sorfold.kommune.no (Send)
Birgitte Marie Gleinsvåg
Kontaktlærer for 7.klasse
Teamleder mellomtrinn
birgitte.gleinsvaag@sorfold.kommune.no (Send)
Anniken Nygaard Sande
Faglærer
anniken.sande@sorfold.kommune.no (Send)
Unn Kirsti Langseth
Kontaktlærer 5.-6.kl
unn.langseth@sorfold.kommune.no (Send)
Vigdis Kamfjord
Kontaktlærer 1.-4.kl
vigdis.kamfjord@sorfold.kommune.no (Send)
Merete Bjørknes
Teamleder småtrinnet
merete.bjorknes@sorfold.kommune.no (Send)
Anders Bjørknes
Faglærer alle trinn.
DKS-kontakt
anders.bjorknes@sorfold.kommune.no (Send)
Elisabeth Myrvoll Pettersen
Faglærer alle trinn
elisabeth.pettersen@sorfold.kommune.no (Send)
Monica Birkemo
Spesialpedagog, base
Eli Albertsen
Assistent, base
Ann Karin Olsen
Assistent skole og sfo.
Rosita Theresa Leirvik
Fagarbeider, kontaktperson SFO
91579689
Lisbeth Eidissen
Merkantil 25 % og fagarbeider
46831186
lisbeth.eidissen@sorfold.kommune.no (Send)
Jorunn Vassvik
Renhold
Anne Lise Bergholt
Renhold
Stig Roger Elvebakk
Vaktmester