Meny
Velg klasse: Forside
St. Olavsvei 22 4631 Kristiansand
Telefon: 38 14 44 20 Send oss e-post
Redaktør: Sverre Bjotveit
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Nasjonale prøver - innlogging
Nasjonale prøver- innlogging
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte

Oddemarka skole -sentralbord
38144420
Oddemarka.Skole@kristiansand.kommune.no (Send)
Sverre Bjotveit
Rektor
38144420
sverre.bjotveit@kristiansand.kommune.no (Send)
Kathrine Margrethe Eidsaa Nevestad
Rektor - (permisjon)
38144420
kathrine.nevestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Ståle Jæger Abelsen
Avdelingsleder
48196977
Stale.Jager.Abelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Atle Tjomsås Andersen
Avdelingsleder
90927251
Atle.Tjomsas.Andersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Britt Haugjord
Kontorleder
38144420 / 94820814
Inger.Britt.Haugjord@kristiansand.kommune.no (Send)
Lærerværelse 8.trinn
90798912
Janicke Ropstad
Kontaktlærer 8A
38144420
janicke.ropstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Lars Olav Repstad
Kontaktlærer 8A
38144420
Lars.Olav.Repstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjarne Sløgedal
Kontaktlærer 8B
38144420
Bjarne.Slogedal@kristiansand.kommune.no (Send)
Jan Erik Thorsen
Kontaktlærer 8B
38144420
Jan.Erik.Eiksa.Thorsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Katharina Høivold
Kontaktlærer 8C
38144420
Katharina.Hoivold@kristiansand.kommune.no (Send)
Vegard Amundrød
Kontaktlærer 8C
38144420
Vegard.Amundrod@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Othilie Nærum
Kontaktlærer 8D
38144420
Anne.Othilie.Narum@kristiansand.kommune.no (Send)
Anita Mersland
Kontaktlærer 8D
38144420
Anita.Mersland@kristiansand.kommune.no (Send)
Jan Ove Naglestad
Kontaktlærer 8E
38144420
Jan.Ove.Naglestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Maria Michelle Sveinall Tryland
Kontaktlærer 8E
38144420
maria.michelle.sveinall.tryland@kristiansand.kommune.no (Send)
Læreværelse 9.trinn
90891529
Ken Ståle Rosseid
Kontaktlærer 9A
38144420
Ken.Stale.Rosseid@kristiansand.kommune.no (Send)
Ernst V.M. Ravnaas
Kontaktlærer 9A
38144420
ernst.ravnaas@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Erikssen
Kontaktlærer 9B
38144420
Elisabeth.Eriksen@kristiansand.kommune.no (Send)
Karyn Dorich Timenes
Kontaktlærer 9B
38144420
Karyn.Dorich.Timenes@kristiansand.kommune.no (Send)
Åsmund Farestveit
Kontaktlærer 9C
38144420
Asmund.Farestveit@kristiansand.kommune.no (Send)
Rita Synnøve Gunnufsen
Kontaktlærer 9C
38144420
Rita.Gunnufsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Therese Fuglestad
Kontaktlærer 9D
38144420
Therese.Fuglestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Geir Bernsten
Kontaktlærer 9D
38144420
Geir.Berntsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Åse Grethe Birkeland Føyn
Kontaktlærer 9E
38144420
Ase.G.Birkeland.Foyn@kristiansand.kommune.no (Send)
Erik Kalvik
Kontaktlærer 9E
38144420
Erik.Kalvik@kristiansand.kommune.no (Send)
Lærerværelse 10.trinn
90795313
Tor Egil Sørby
Kontaktlærer 10A
38144420
Tor.Egil.Sorby@kristiansand.kommune.no (Send)
Ina Therese Gulsett
Kontaktlærer 10A
38144420
Ina.Therese.Gulsett@kristiansand.kommune.no (Send)
Mali Steiro Tronsmoen
Kontaktlærer 10B
38144420
Mali.Steiro.Tronsmoen@kristiansand.kommune.no (Send)
Tor Gunnar Bakke
Kontaktlærer 10B
38144420
Laila Hoelstad
Kontaktlærer 10C
38144420
Laila.Hoelstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Lervik Corrigan
Kontaktlærer 10C
38144420
Hilde.Lervik.Corrigan@kristiansand.kommune.no (Send)
Håkon Abelseth
Kontaktlærer 10D
38144420
Hakon.Abelsaeth@kristiansand.kommune.no (Send)
Lindis Helen Haugen
Kontaktlærer 10D
38144420
Lindis.Helen.Haugen@kristiansand.kommune.no (Send)
Leif Otto Paulsen
Kontaktlærer 10E
38144420
Leif.Otto.Paulsen@Kristiansand.kommune.no (Send)
Lillian Gillesen
Kontaktlærer 10E
38144420
Caroline Rosenkilde
Helsesykepleier
95161725
Caroline.Rosenkilde@kristiansand.kommune.no (Send)
Benedicte Beckmann
Spes.ped leder
90898364
Benedicte.H.Beckmann@kristiansand.kommune.no (Send)
Katrine Jørum
Sosiallærer
90816928
Katrine.Jorum@kristiansand.kommune.no (Send)
Lars Erik Herseth
Rådgiver
90813854
Lars.Erik.Herseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Thea Ask Mikkelsen
Miljøterapeut (permisjon)
38144420
Thea.Ask.Mikkelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Lars Olav Repstad
IKT-ansvarlig
90898646
Lars.Olav.Repstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Tom Andreas Stav Johanssen
IKT-drift
38144420 / 90898646
Tom.A.Stav.Johanssen@kristiansand.kommune.no (Send)
Andreas Axelsen
38144420
Andreas.De.Wa.Axelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Bente C.Rosenberger Dybesland
38144420
Bente.Cecilie.Dybesland@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Elen Rustekaas
38144420
Tone.Elen.Rustekaas@kristiansand.kommune.no (Send)
Heidi Ljosland
38144420
Heidi.Ljosland@kristiansand.kommune.no (Send)
Arnfinn Ramsland
Verkstedet
38144420
Arnfinn.Ramsland@kristiansand.kommune.no (Send)
Helen Young
38144420
Helen.Young@kristiansand.kommune.no (Send)