Meny
Til trinnene og SFO Forside
Møllevannsveien 52 4617 Kristiansand
Telefon: 38 00 41 70 Send oss e-post
Redaktør: Geir Bergkvist
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2021><<
juni 2021
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
fug.no
fug.no
komfug.no
Innlogg for lærere
Innlogg for lærere
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Personalet

Geir Bergkvist
Rektor
38 00 41 72
geir.bergkvist@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Sollie
Inspektør
38 00 41 73
hilde.sollie@kristiansand.kommune.no (Send)
Anniken Vigemyr Johnsen
SFO leder
46 88 49 43
anniken.vigemyr.johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Terje Luksch Pedersen
Kontorleder
38 00 41 70
Terje.Luksch.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Søndrol Evensen
Spes. ped. koordinator og NOA-kontakt
38 00 41 70
elin.sondrol@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Sørsdal
Kontaktlærer 1.trinn
38 00 41 70
elisabeth.sorsdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Ann-Marit Lund
Kontaktlærer 1.trinn
38 00 41 70
ann-marit.lund@kristiansand.kommune-no (Send)
Karianne Svestad Velken
Kontaktlærer 2.trinn
38 00 41 70
karianne.svestad.velken@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Pedersen
Kontaktlærer 2.trinn og elevrådskontakt
38 00 41 70
karianne.pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Anna Elisabeth Martinsen
Kontaktlærer 3. trinn
38 00 41 70
anna.elisabeth.martinsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristine Krohn
Kontaktlærer 3. trinn
38 00 41 70
kristine.krohn@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Lande
Kontaktlærer 4.trinn og bibliotekansvarlig
38 00 41 70
marit.lande@kristiansand.kommune.no (Send)
Eivind Gjerde Hansen
Kontaktlærer 4.trinn
38 00 41 70
eivind.gjerde.hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Camilla Andås
Kontaktlærer 5. trinn
38 00 41 70
camilla.andas@kristiansand.kommune.no (Send)
Stig Hosteland
Kontaktlærer 5.trinn
38 00 41 70
stig.hosteland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Kathrin Thoresen
Faglærer 5. trinn
38 00 41 70
gunn.k.thoresen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Lisbeth Berge Nilsen
Kontaktlærer 6.trinn
38 00 41 70
gunn.lisbeth.nilsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Mageland
Kontaktlærer 6.trinn og ikt-kontakt
38 00 41 70
bjorn.mageland@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Øyna
Faglærer 6. trinn
38 00 41 70
hanne.oyna@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Moen Nesheim
Kontaktlærer 7. trinn og Sosiallærer
38 00 41 70
marianne.moen.nesheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Ketil Mellingen
Kontaktlærer 7.trinn
38 00 41 70
ketil.mellingen@kristiansand.kommune.eno (Send)
Linn Skogen Bransdal
Faglærer 7. trinn
38 00 41 70
linn.skogen.bransdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Nielsen Søyseth
Lærer
38 00 41 70
Elisabeth.Nielsen.Soyseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Silje Margrethe Bertelsen Eng
Lærer
38 00 41 70
silje.margrethe.bertelsen.eng@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Ivar Mesel
Lærer
38 00 41 70
bjorn.ivar.mesel@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Kirkhus
Lærer og Spes. ped.
38 00 41 70
elisabeth.kirkhus@kristiansand.kommune.no (Send)
Le Hai Trieu Nguyen
Lærer
38 00 41 70
Le.Hai.Trieu.Nguyen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingebjørg Olaussen
Fagarbeider skole
38 00 41 70
ingebjorg.olaussen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild Kristine Damgård
Fagarbeider skole og SFO
38 00 41 70
gunhild.kristine.damgard@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Merete Nissen Johnsen
Fagarbeider skole og SFO
38 00 41 70
hilde.merete.nissen.johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Helga-Berit Åkre
Fagarbeider skole og SFO
38 00 41 70
helga-berit.andreassen@kristiansand.kommune.no (Send)
Alesya Sørensen
Fagarbeider SFO
38 00 41 80
alesya.sorensen@kristianand.kommune.no (Send)
Kjetil Øvregård
Arbeidspraksis SFO
38 00 41 80
Enrique "Kiko" Gonzalez
Fagarbeider skole og SFO
38 00 41 70
enrique.ibaceta.gonzalez@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingunn Seilfaldet
Fagarbeider skole og SFO
ingunn.seilfaldet@kristiansand.kommune.no (Send)
Sonja Drange Styles
Skoleassistent
38 00 41 70
sonja.drange.styles@kristiansand.kommune.no (Send)
Øyvind Torgersen
Vaktmester
90 60 67 03
oyvind.torgersen@kristiansand.kommune.no (Send)