Meny
Til trinnene og SFO Forside
Møllevannsveien 52 4617 Kristiansand
Telefon: 38 00 41 70 Send oss e-post
Redaktør: Geir Bergkvist
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2021><<
januar 2021
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
fug.no
fug.no
komfug.no
Innlogg for lærere
Innlogg for lærere
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Personalet

Geir Bergkvist
Rektor
38 00 41 72
geir.bergkvist@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Sollie
Inspektør
38 00 41 73
hilde.sollie@kristiansand.kommune.no (Send)
Anniken Vigemyr Johnsen
SFO leder
46884943
anniken.vigemyr.johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Terje Luksch Pedersen
Kontorleder
38 00 41 70
Terje.Luksch.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Søndrol Evensen
TPO-leder
38 00 41 70
elin.sondrol@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Sørsdal
Kontaktlærer 1.trinn
38004170
elisabeth.sorsdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Ann-Marit Lund
Kontaktlærer 1.trinn
38004170
ann-marit.lund@kristiansand.kommune-no (Send)
Karianne Svestad Velken
Kontaktlærer 2.trinn
38004170
karianne.svestad.velken@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Pedersen
Kontaktlærer 2.trinn og elevrådskontakt
38004170
karianne.pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Anna Elisabeth Martinsen
Kontaktlærer 3. trinn
38004170
anna.elisabeth.martinsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristine Krohn
Kontaktlærer 3. trinn
38004170
kristine.krohn@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Lande
Kontaktlærer 4.trinn og bibliotekansvarlig
38004170
marit.lande@kristiansand.kommune.no (Send)
Eivind Gjerde Hansen
Kontaktlærer 4.trinn
38004170
eivind.gjerde.hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Camilla Andås
Kontaktlærer 5. trinn
38 0 041 70
camilla.andas@kristiansand.kommune.no (Send)
Stig Hosteland
Kontaktlærer 5.trinn
38004170
stig.hosteland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Kathrin Thoresen
Faglærer 5. trinn
38004170
gunn.k.thoresen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Lisbeth Berge Nilsen
Kontaktlærer 6.trinn
gunn.lisbeth.nilsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Mageland
Kontaktlærer 6.trinn og ikt-kontakt
38004170
bjorn.mageland@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Moen Nesheim
Kontaktlærer 7. trinn og Sosiallærer
Sosiallærer
38004170
marianne.moen.nesheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Ketil Mellingen
Kontaktlærer 7.trinn
38004170
ketil.mellingen@kristiansand.kommune.eno (Send)
Linn Skogen Bransdal
Faglærer 7. trinn
38004170
linn.skogen.bransdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Nielsen Søyseth
Lærer
38004170
Elisabeth.Nielsen.Soyseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Silje.Margrethe Bertelsen Eng
Lærer
38004170
silje.margrethe.bertelsen.eng@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Ivar Mesel
Lærer
38004170
bjorn.ivar.mesel@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Kirkhus
Lærer
38004170
elisabeth.kirkhus@kristiansand.kommune.no (Send)
Le Hai Trieu Nguyen
Lærer
38 00 41 70
Le.Hai.Trieu.Nguyen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingebjørg Olaussen
Fagarbeider skole
38004170
ingebjorg.olaussen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild Kristine Damgård
Fagarbeider skole og SFO
38004170
gunhild.kristine.damgard@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Merete Nissen Johnsen
Fagarbeider skole og SFO
38004170
hilde.merete.nissen.johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Eirin Erlandsen
Fagarbeider skole og SFO
38 00 41 80
eirin.erlandsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Helga-Berit Åkre
Fagarbeider skole og SFO
38004170
helga-berit.andreassen@kristiansand.kommune.no (Send)
Alesya Sørensen
Fagarbeider SFO
38004180
alesya.sorensen@kristianand.kommune.no (Send)
Kjetil Øvregård
Arbeidspraksis SFO
38004180
Loreto Larsen
Arbeidspraksis
38004170
Ardin Qorraj
Lærling
38 00 41 80
Øyvind Torgersen
Vaktmester
90606703
oyvind.torgersen@kristiansand.kommune.no (Send)