Meny
Til trinnene og SFO Forside
Møllevannsveien 52 4617 Kristiansand
Telefon: 38 00 41 70 Send oss e-post
Redaktør: Geir Bergkvist
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gå til Its Learning
fug.no
fug.no
komfug.no
Innlogg for lærere
Innlogg for lærere
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Geir Bergkvist
Rektor
38 00 41 72
geir.bergkvist@kristiansand.kommune.no (Send)
Erik Støen
Inspektør
38 00 41 73
erik.stoen@kristiansand.kommune.no (Send)
Anniken Vigemyr Johnsen
SFO leder
46884943
anniken.vigemyr.johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Terje Luksch Pedersen
Kontorleder
38 00 41 70
Terje.Luksch.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Annette Garlie
Helsesøster
mandag, tirsdag, onsdag og annenhver torsdag (oddetallsuker)
38004188 / 95457900
Annette.Garlie@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Søndrol Evensen
TPO-leder
38 00 41 70
elin.sondrol@kristiansand.kommune.no (Send)
Lars Petter Dyb Kraglund
Sosiallærer og NOA-kontakt
38004170
lars.kraglund@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Svestad Velken
Kontaktlærer 1.trinn
38004170
karianne.svestad.velken@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Pedersen
Kontaktlærer 1.trinn og elevrådkontakt
38004170
karianne.pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Sørsdal
Kontaktlærer 2.trinn
38004170
elisabeth.sorsdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Kathrin Thoresen
Kontaktlærer 2. trinn
38004170
gunn.k.thoresen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Lande
Kontaktlærer 3.trinn og bibliotekansvarlig
38004170
marit.lande@kristiansand.kommune.no (Send)
Eivind Gjerde Hansen
Kontaktlærer 3.trinn
38004170
eivind.gjerde.hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Camilla Andås
Kontaktlærer 4. trinn
38 0 041 70
camilla.andas@kristiansand.kommune.no (Send)
Ann-Marit Lund
Kontaktlærer 4.trinn
38004170
ann-marit.lund@kristiansand.kommune-no (Send)
Gunn Lisbeth Berge Nilsen
Kontaktlærer 5.trinn
gunn.lisbeth.nilsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Mageland
Kontaktlærer 5.trinn og ikt-kontakt
38004170
bjorn.mageland@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Moen Nesheim
Kontaktlærer 6. trinn
38004170
marianne.moen.nesheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Ketil Mellingen
Kontaktlærer 6.trinn
38004170
ketil.mellingen@kristiansand.kommune.eno (Send)
Elisabeth Nielsen Søyseth
Kontaktlærer 7. trinn
38004170
Elisabeth.Nielsen.Soyseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Stig Hosteland
Kontaktlærer 7.trinn
38004170
stig.hosteland@kristiansand.kommune.no (Send)
Silje.Margrethe Bertelsen Eng
Lærer
38004170
silje.margrethe.bertelsen.eng@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Ivar Mesel
Lærer
38004170
bjorn.ivar.mesel@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Kirkhus
Lærer
38004170
elisabeth.kirkhus@kristiansand.kommune.no (Send)
Le Hai Trieu Nguyen
Lærer
38 00 41 70
Le.Hai.Trieu.Nguyen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingebjørg Olaussen
Fagarbeider skole
38004170
ingebjorg.olaussen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild Kristine Damgård
Fagarbeider skole og SFO
38004170
gunhild.kristine.damgard@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Merete Nissen Johnsen
Fagarbeider skole og SFO
38004170
hilde.merete.nissen.johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Eirin Erlandsen
Fagarbeider skole og SFO
38 00 41 80
eirin.erlandsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Helga-Berit Åkre
Fagarbeider skole og SFO
38004170
helga-berit.andreassen@kristiansand.kommune.no (Send)
Alesya Sørensen
Fagarbeider SFO
38004180
alesya.sorensen@kristianand.kommune.no (Send)
Kjetil Øvregård
Arbeidspraksis SFO
38004180
Loreto Larsen
Arbeidspraksis
38004170
Ardin Qorraj
Lærling
38 00 41 80
Øyvind Torgersen
Vaktmester
90606703
oyvind.torgersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristine Krohn
Permisjon
38004170
kristine.krohn@kristiansand.kommune.no (Send)
Linn Skogen Bransdal
Permisjon
38004170
linn.skogen.bransdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Anna Elisabeth Martinsen
Permisjon
38004170
anna.elisabeth.martinsen@kristiansand.kommune.no (Send)