Meny
Til trinnene og SFO Forside
Møllevannsveien 52 4617 Kristiansand
Telefon: 38 00 41 70 Send oss e-post
Redaktør: Geir Bergkvist
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2021><<
september 2021
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
fug.no
fug.no
komfug.no
Innlogg for lærere
Innlogg for lærere
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Personalet

Geir Bergkvist
Rektor
38 00 41 72
geir.bergkvist@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Sollie
Inspektør
38 00 41 73
hilde.sollie@kristiansand.kommune.no (Send)
Anniken Vigemyr Johnsen
SFO leder
46 88 49 43
anniken.vigemyr.johnsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Terje Luksch Pedersen
Kontorleder
38 00 41 70
Terje.Luksch.Pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Søndrol Evensen
Spes. ped. koordinator og NOA-kontakt
38 00 41 70
elin.sondrol@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Lande
Kontaktlærer 1.trinn og bibliotekansvarlig
38 00 41 70
marit.lande@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Nordheim Hugdal
Kontaktlærer 1. trinn
38 00 41 70
marit.norheim.hugdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Linn Skogen Bransdal
Timelærer 1. trinn
38 00 41 70
linn.skogen.bransdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Ingebjørg Olaussen
Fagarbeider 1. trinn
38 00 41 70
ingebjorg.olaussen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marthine Strædet Helmundsen
Lærling 1. trinn og SFO
38 00 41 70
Elisabeth Sørsdal
Kontaktlærer 2.trinn
38 00 41 70
elisabeth.sorsdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Ann-Marit Lund
Kontaktlærer 2.trinn
38 00 41 70
ann-marit.lund@kristiansand.kommune-no (Send)
Amina Elghachaoui
Arbeidspraksis 2. trinn og SFO
38 00 41 70
Helene Aaser
Arbeidspraksis 2. trinn og SFO
38 00 41 70
Marianne Moen Nesheim
Timelærer 2. og 3. trinn og Sosiallærer
38 00 41 70
marianne.moen.nesheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Svestad Velken
Kontaktlærer 3.trinn
38 00 41 70
karianne.svestad.velken@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Pedersen
Kontaktlærer 3.trinn
38 00 41 70
karianne.pedersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Sonja Drange Styles
Skoleassistent 3. trinn
38 00 41 70
sonja.drange.styles@kristiansand.kommune.no (Send)
Shewin Ibrahim Geff
Lærling 3. trinn og SFO
38 00 41 70
Anna Elisabeth Martinsen
Kontaktlærer 4. trinn og Teamleder 1-4
38 00 41 70
anna.elisabeth.martinsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristine Krohn
Kontaktlærer 4. trinn
38 00 41 70
kristine.krohn@kristiansand.kommune.no (Send)
Enrique "Kiko" Gonzalez
Fagarbeider 2. og 4. trinn og SFO
38 00 41 70
enrique.ibaceta.gonzalez@kristiansand.kommune.no (Send)
Ketil Mellingen
Timelærer 4. og 5. trinn
38 00 41 70
ketil.mellingen@kristiansand.kommune.eno (Send)
Silje Margrethe Bertelsen Eng
Kontaktlærer 5. trinn
38 00 41 70
silje.margrethe.bertelsen.eng@kristiansand.kommune.no (Send)
Eivind Gjerde Hansen
Kontaktlærer 5.trinn
38 00 41 70
eivind.gjerde.hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ardin Qorraj
Fagarbeider 5. trinn og SFO
38 00 41 70
Camilla Andås
Kontaktlærer 6. trinn
38 00 41 70
camilla.andas@kristiansand.kommune.no (Send)
Stig Hosteland
Kontaktlærer 6.trinn og Teamleder 5-7
38 00 41 70
stig.hosteland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Kathrin Thoresen
Timelærer 6. trinn og 7. trinn
38 00 41 70
gunn.k.thoresen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunn Lisbeth Berge Nilsen
Kontaktlærer 7.trinn
38 00 41 70
gunn.lisbeth.nilsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørn Mageland
Kontaktlærer 7.trinn og ikt-kontakt
38 00 41 70
bjorn.mageland@kristiansand.kommune.no (Send)
Gunhild Kristine Damgård
Fagarbeider 7. trinn og SFO
38 00 41 70
gunhild.kristine.damgard@kristiansand.kommune.no (Send)
Sander Byklum
Skoleassistent 7. trinn og SFO
38 00 41 70
Bjørn Ivar Mesel
Timelærer 5. - 7. trinn
38 00 41 70
bjorn.ivar.mesel@kristiansand.kommune.no (Send)
Mads Ljosland
Timelærer 5. - 7. trinn
38 00 41 70
mads.ljosland@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Kirkhus
Timelærer og Spes. ped.
38 00 41 70
elisabeth.kirkhus@kristiansand.kommune.no (Send)
Le Hai Trieu Nguyen
Timelærer
38 00 41 70
Le.Hai.Trieu.Nguyen@kristiansand.kommune.no (Send)
Helga-Berit Åkre
Fagarbeider skole og SFO
38 00 41 70
helga-berit.andreassen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kjetil Øvregård
Arbeidspraksis SFO
38 00 41 80
Leiv Rune Nes
Arbeidspraksis SFO
38 00 41 80
Øyvind Torgersen
Vaktmester
90 60 67 03
oyvind.torgersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Storaker Aadnevig
Helsesykepleier
Til stede: Mandag, onsdag og torsdag
90 81 33 61
Anne.Storaker.Aadnevig@kristiansand.kommune.no (Send)
Eline Forsdal Hastad
Helsesykepleier
Til stede: Onsdag og fredag
95 45 79 00
Eline.Forsdal.Hastad@kristiansand.kommune.no (Send)