Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Besøksadresse Tunballvegen 21 4645 Nodeland Telefon: 38 18 54 40 Send oss e-post
Postadresse Postboks 4 4685 Nodeland
Redaktør: Kirsten Lønn Foss
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Gå til Google Classroom
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Administrasjon

Kirsten Lønn Foss
Rektor
98676576
kirsten.lonn.foss@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Knutsen
Assisterende rektor
38185440 / 97563070
elin.vatne.knutsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hildur Kjær Rørheim
Sekretær
38185440
hildur.kjar.rorheim@kristiansand.kommune.no (Send)
Geir Landro
Spesped.koordinator
38185440
geir.landro@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Danielsen
SFO-leder
38185440
mette.danielsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Rune Haugene
Miljøterapeut
Permisjon
38185440
rune.haugene@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Bay Gundersen
Sosiallærer
38185440
hanne.bay.gundersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Espen Tanggaard
IKT-kontakt
95722724
espen.tanggaard@kristiansand.kommune.no (Send)