Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Besøksadresse Tunballvegen 21 4645 Nodeland Telefon: 38 18 54 40 Send oss e-post
Postadresse Postboks 94 4685 Nodeland
Redaktør: Ruth Ringstad Kolnes
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Administrasjon

Ruth Ringstad Kolnes
Rektor/Enhetsleder
38185442
ruth.kolnes@songdalen.kommune.no (Send)
Elin Knutsen
Ass.rektor 1
Avdelingsleder 2. avdeling
38185441
elin.knutsen@songdalen.kommune.no (Send)
Janne Torkildsen
Assisterende rektor 2
38185441
Janne.Torkildsen@songdalen.kommune.no (Send)
Hildur Kjær Rørheim
Sekretær
38185440
hildur.kjaer.rorheim@songdalen.kommune.no (Send)
Geir Landro
Spesped.koordinator
38185443
geir.landro@songdalen.kommune.no (Send)
Mette Danielsen
SFO-leder
38185444
mette.danielsen@songdalen.kommune.no (Send)
Rune Haugene
Miljøterapeut
38185450
rune.haugene@songdalen.kommune.no (Send)
Hanne Bay Gundersen
Sosiallærer
38185450
hanne.bay.gundersen@songdalen.kommune.no (Send)
Espen Tanggaard
IKT-kontakt
38103118 / 95722724
espen.tanggaard@songdalen.kommune.no (Send)