Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Besøksadresse Tunballvegen 21 4645 Nodeland Telefon: 38 18 54 40 Send oss e-post
Postadresse Postboks 4 4685 Nodeland
Redaktør: Elin Knutsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2020><<
mars 2020
mtotfls
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gå til Google Classroom
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Administrasjon

Elin Knutsen
Fungerende enhetsleder/rektor
Avdelingsleder 2. avdeling
38185440 / 97563070
elin.vatne.knutsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Torkildsen
Assisterende rektor 2
38185440
Janne.Torkildsen@songdalen.kommune.no (Send)
Hildur Kjær Rørheim
Sekretær
38185440
hildur.kjaer.rorheim@songdalen.kommune.no (Send)
Geir Landro
Spesped.koordinator
38185440
geir.landro@songdalen.kommune.no (Send)
Mette Danielsen
SFO-leder
38185444
mette.danielsen@songdalen.kommune.no (Send)
Rune Haugene
Miljøterapeut
Permisjon
38185450
rune.haugene@songdalen.kommune.no (Send)
Hanne Bay Gundersen
Sosiallærer
38185450
hanne.bay.gundersen@songdalen.kommune.no (Send)
Espen Tanggaard
IKT-kontakt
38103118 / 95722724
espen.tanggaard@songdalen.kommune.no (Send)