Meny
Velg seksjon Forside
Kongsgård allé 20 4631 Kristiansand
Telefon: + 47 38107890 Send oss e-post
Redaktør: Kristian Aamodt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Grunnleggende norsk for språklige minoriteter
Læreplan
Gå til Its Learning
Tospråklige lærere

Dahir Adan
Morsmålslærer
Somali
+4738107890
Dahir.Mohamed.Adan@kristiansand.kommune.no (Send)
Gholam Sakhi Alemi
Morsmålslærer
Dari og farsi
+4738107890
Alemi.Gholam.Sakhi@kristiansand.kommune.no (Send)
Aziz Banouni
Morsmålslærer
Arabisk
+4738107890
Aziz.Banouni@kristiansand.kommune.no (Send)
Tsega Bariagaber
Morsmålslærer
Amharisk/tigrinja
+4738107890
Tsega.Bariagaber@kristiansand.kommune.no (Send)
Basak Canpolat
Morsmålslærer
Tyrkisk, midlertidig tilsatt
+4738107890
Rosa Cholti
Morsmålslærer
Tsjetsjensk
+4738107890
Rosa.Cholti@kristiansand.kommune.no (Send)
Jamal Fayed
Morsmålslærer
Arabisk
+4738107890
Jamal.Yusef.Fayed@kristiansand.kommune.no (Send)
Wejdan Theeb Fayed
Morsmålslærer
Arabisk
+4738107890
Wejdan.Theeb.Fayed@kristiansand.kommune.no (Send)
Yidnekachew Girma
Morsmålslærer
Amharisk/tigrinja
+4738107890
Yidnekachew.Girma@kristiansand.kommune.no (Send)
Mohamed Ahmed Hashi
Morsmålslærer
Somali
+4738107890
Mohamed.Ahmed.Hashi@kristiansand.kommune.no (Send)
Abdifatah Hirsi
morsmålslærer
Somali
+4738107890
Abdifatah.Mohammed.Hirsi@kristiansand.kommune.no (Send)
Edith del Carmen Mercado Allende
Morsmålslærer
Spansk
+4738107890
Edith.A.Maureria@kristiansand.kommune.no (Send)
Mastura Nejad
Morsmålslærer
Kurdisk, farsi og dari
+4738107890
Nejad.Mastura.Ahmad@kristiansand.kommune,no (Send)
Barbara Pettersen
Morsmålslærer
Polsk
+4738107890
Barbara.Pettersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Jawida Saleh
Morsmålslærer
Arabisk
+4738107890
Jawida.Rashad.Mohamed.Saleh@kristiansand.kommune.no (Send)
Monther Saleh
Morsmålslærer
Arabisk
+4738107890
Monther.Dawood.H.Saleh@kristiansand.kommune.no (Send)
Sahit Shala
Morsmålslærer
Albansk, serbokroatisk og bosnisk
+4738107890
Sahit.Shala@kristiansand.kommune.no (Send)
Rattanaporn Utra
Morsmålslærer
Thai
+4738107890
Rattanaporn.Utra@kristiansand.kommune.no (Send)
Katarzyna Wronka
Morsmålslærer
Polsk - permisjon
Katarzyna.Lucyna.Wronka@kristiansand.kommune.no (Send)