Meny
Velg seksjon Forside
Kongsgård allé 20 4631 Kristiansand Postadresse: Postboks 4,4685 Nodeland
Telefon: + 47 38107890 Send oss e-post
Redaktør: Harald Berntsen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Grunnleggende norsk for språklige minoriteter
Læreplan
Tospråklige lærere

Dahir Adan
Morsmålslærer
Somali
91622499
Dahir.Mohamed.Adan@kristiansand.kommune.no (Send)
Gholam Sakhi Alemi
Morsmålslærer
Dari og farsi
38107885/ 90837769
alemi.gholam.sakhi@kristiansand.kommune.no (Send)
Aziz Banouni
Morsmålslærer
Arabisk og fransk
92432385
Aziz.Banouni@kristiansand.kommune.no (Send)
Tsega Bariagaber
Morsmålslærer
Amharisk/tigrinja
97154868
Tsega.Bariagaber@kristiansand.kommune.no (Send)
Basak Canpolat
Morsmålslærer
Tyrkisk
90926320
Basak.Canpolat@kristiansand.kommune.no (Send)
Rosa Cholti
Morsmålslærer
Tsjetsjensk
99425120
Rosa.Cholti@kristiansand.kommune.no (Send)
Jamal Fayed
Morsmålslærer
Arabisk
46249019
Jamal.Yusef.Fayed@kristiansand.kommune.no (Send)
Wejdan Theeb Fayed
Morsmålslærer
Arabisk
46236518
Wejdan.Theeb.Fayed@kristiansand.kommune.no (Send)
Yidnekachew Girma
Morsmålslærer
Amharisk/tigrinja
99407467
Yidnekachew.Girma@kristiansand.kommune.no (Send)
Mohamed Ahmed Hashi
Morsmålslærer
Somali
97806808
Mohamed.Ahmed.Hashi@kristiansand.kommune.no (Send)
Abdifatah Hirsi
morsmålslærer
Somali
38107885/ 90690362
Abdifatah.Mohammed.Hirsi@kristiansand.kommune.no (Send)
Mastura Nejad
Morsmålslærer
Kurdisk og farsi
93244462
Nejad.Mastura.Ahmad@kristiansand.kommune,no (Send)
Barbara Pettersen
Morsmålslærer
Polsk
48107458
Barbara.Pettersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Savo Pudar
Morsmålslærer
Serbokroatisk og bosnisk
91566408
Savo.Pudar@kristiansand.kommune.no (Send)
Jawida Saleh
Morsmålslærer
Arabisk
95095557
Jawida.Rashad.Mohamed.Saleh@kristiansand.kommune.no (Send)
Monther Saleh
Morsmålslærer
Arabisk
46362822
Monther.Dawood.H.Saleh@kristiansand.kommune.no (Send)
Sahit Shala
Morsmålslærer
Albansk, serbokroatisk og bosnisk
41602089
Sahit.Shala@kristiansand.kommune.no (Send)
Rattanaporn Utra
Morsmålslærer
Thai
96828039
Rattanaporn.Utra@kristiansand.kommune.no (Send)
Katarzyna Wronka
Morsmålslærer
Polsk
94253621
Katarzyna.Lucyna.Wronka@kristiansand.kommune.no (Send)