Meny
Klasser og avdelinger Forside
1.trinn
2.trinn
3.trinn
4.trinn
5.trinn
6.trinn
7.trinn
Sam Eydes Gate 163 3660 Rjukan
Telefon: 35082770 Send oss e-post
Redaktør: Jorunn Øverland
Gå til Fronter
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte

Jorunn Øverland
rektor
91132188
jorunn.overland@tinn.kommune.no (Send)
Anette Brekke
avdelingsleder
90817644
anette.brekke@tinn.kommune.no (Send)
Ajdin Pasovic
leder av SFO
lærer (gym og svømmeopplæring.)
90918900
ajdin.pasovic@tinn.kommune.no (Send)
Lisbeth Myhre
sosiallærer/tidlig innsats lærer
41700472
lisbeth.myhre@tinn.kommune.no (Send)
Laila Torgersen
spesialpedagog/tidlig innsats lærer
48277773
laila.torgersen@tinn.kommune.no (Send)
Grethe Vrålstad Hansen
merkantil
35082770/41700398
Grethe.Vralstad.Hansen@tinn.kommune.no (Send)
Heidi Billing
lærer
1.trinn
92203193
heidi.billing@tinn.kommune.no (Send)
Synnøve Ørnes
lærer
1.trinn
99635464
synnove.ornes@tinn.kommune.no (Send)
Siv Iversen
lærer
1.trinn
92425551
siv.iversen@tinn.kommune.no (Send)
Kjersti Synnøve Johansen
lærer
1.Trinn
kjersti.johansen@tinn.kommune.no (Send)
Jeanette Martinsen
spesialpedagog
1.og 2.Trinn
jeanette.martinsen@tinn.kommune.no (Send)
Synnøve Olsen
assistent
synnøve.olsen@tinn.kommune.no (Send)
Janet Ausland
lærer
2.trinn
99230244
janet.ausland@tinn.kommune.no (Send)
Elin Knutsen
lærer
2.trinn
90894033
elin.knutsen@tinn.kommune.no (Send)
Gro Pedersen
lærer
2.Trinn
gro.pedersen@tinn.kommune.no (Send)
Marit Nørstebø
assistent
41440935
marit.norstebo@tinn.kommune.no (Send)
Luna Lisland
lærling
luna.lisland@tinn.kommune.no (Send)
Trine Bugge Mathisen
lærer
3.trinn
95104926
trine.bugge.mathisen@tinn.kommune.no (Send)
Silje Lindskog
lærer
3.trinn
silje.lindskog@tinn.kommune.no (Send)
Aina Skaret
Assistent
aina.skaret@tinn.kommune.no (Send)
Julia Kramviken
lærer
4.trinn
97586021
julia.kramviken@tinn.kommune.no (Send)
Ann Marica Sollid
lærer
4.trinn
97402924
Ingunn Hovinbøle
lærer
4.trinn
91331876
ingunn.hovinbole@tinn.kommune.no (Send)
Jorån Elnes
assistent
92054612
joran.elnes@tinn.kommune.no (Send)
Ingunn Brekke Svaland
lærer
5.trinn
97560558
ingunn_brekke.svaland@tinn.kommune.no (Send)
Eli Sørli
lærer
5.trinn
90082364
eli.sorli@tinn.kommune.no (Send)
Åse Sando
lærer
5.trinn
46886842
ase.sando@tinn.kommune.no (Send)
Fredrik Forfang
lærer
5.trinn
fredrik.forfang@tinn.kommune.no (Send)
Susan Smith
lærer
5.Trinn og 7.Trinn
susan.smith@tinn.kommune.no (Send)
Runar Jensevold
lærer(musikk)
runar.jensevold@tinn.kommune.no (Send)
Monica Svendsen
assistent
91831805
monica.svendsen@tinn.kommune.no (Send)
Christian Sør-Reime
lærer
6.trinn
40450566
Kristen-Andre Olsen
lærer
6.Trinn
kristen.andre.olsen@tinn.kommune.no
Monica Thorden Haug
lærer
7.Trinn
monica.haug@tinn.kommune.no (Send)
June T. Nesheim
assistent
92601331
June.Toresgard.Nesheim@tinn.kommune.no (Send)
Mahmoud Dib
assistent
mahmoud.dib@tinn.kommune.no (Send)
Randi Aspang Nagelaker
lærer
7.trinn
41806795
randi.nagelsaker@tinn.kommune.no (Send)
Snorre Nevervei
lærer
7.trinn
41289566
snorre.nevervei@tinn.kommune.no (Send)
Sigrunn Luraas
lærer
Spesialpedagog/ lesekurs
92254384
sigrunn.luraas@tinn.kommune.no (Send)
Mariann Skaret Nylend
lærer
6.og 7.trinn
92256838
mariann.nylend@tinn.kommune.no (Send)
Osman Noor
assistent
45535802
osman.mohhad.noor@ tinn.kommune.no (Send)
Ann-Karin Stenersen Vaa
assistent
97665721
ann_karin.stenersen@tinn.kommune.no (Send)