Meny
Klasser og avdelinger Forside
1.trinn
2.trinn
3.trinn
4.trinn
5.trinn
6.trinn
7.trinn
Sam Eydes Gate 163 3660 Rjukan
Telefon: 35082770 Send oss e-post
Redaktør: Jorunn Øverland
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte

Jorunn Øverland
rektor
91132188
jorunn.overland@tinn.kommune.no (Send)
Anette Brekke
avdelingsleder
90817644
anette.brekke@tinn.kommune.no (Send)
Ajdin Pasovic
leder av SFO
lærer (gym og svømmeopplæring.)
90918900
ajdin.pasovic@tinn.kommune.no (Send)
Lisbeth Myhre
sosiallærer/intensiv opplæring
41700472
lisbeth.myhre@tinn.kommune.no (Send)
Grethe Vrålstad Hansen
merkantil
35082770/ 41700398
grethe.vralstad.hansen@tinn.kommune.no (Send)
Synnøve Ørnes
lærer
mottaksklassen
99635464
synnove.ornes@tinn.kommune.no (Send)
Gordana Malbasic
assistent
mottaksklassen
41687220
Trine Bugge Mathisen
lærer
1.trinn
95104926
trine.bugge.mathisen@tinn.kommune.no (Send)
Mona Aasberg
spesialpedagog
1.trinn
mona.asberg@tinn.kommune.no (Send)
Gro Pedersen
lærer
2.trinn
47299271
gro.pedersen@tinn.kommune.no (Send)
Anita Stang
lærer
2.trinn
anita.stang@tinn.kommune.no (Send)
Ann Karin Stenersen Vaa
assistent
97665721
ann.karin.stenersen.vaa@tinn.kommune.no (Send)
Mahmoud Nabil Omar Dib
morsmålsassistent
2. og 7.trinn
46114945
Torgeir Sauro
lærling
torgeir.sauro@tinn.kommune.no (Send)
Caroline Wiik Dalen
lærling
Heidi Billing
lærer
3.trinn
92203193
heidi.billing@tinn.kommune.no (Send)
Siv Iversen
lærer
3.trinn
92425551
siv.iversen@tinn.kommune.no (Send)
Kjersti Synnøve Johansen
lærer
3.trinn
90827793
kjersti.johansen@tinn.kommune.no (Send)
Randi Nagelsaker
lærer
3.trinn
41806795
randi.nagelsaker@tinn.kommune.no (Send)
Synnøve Olsen
assistent
92042141
synnove.olsen@tinn.kommune.no (Send)
Janet Ausland
lærer
4.trinn
99230255
janet.ausland@tinn.kommune.no (Send)
Elin Knutsen
lærer
4.trinn
90894033
elin.knutsen@tinn.kommune.no (Send)
Manuela Malbasic
lærer
4.trinn
47352783
manuela.malbasic@tinn.kommune.no (Send)
Sigrunn Luraas
spesialpedagog
4.trinn/intensiv opplæring
92254384
sigrunn.luraas@tinn.kommune.no (Send)
Marit Nørstebø Strand
assistent
41440935
marit.strand@tinn.kommune.no (Send)
Aina Skaret
assistent
91371325
aina.skaret@tinn.kommune.no (Send)
Bjørn Ove Kjennvold
lærer
5.trinn
92267879
bjorn.ove.kjennvold@tinn.kommune.no (Send)
Jeanette Martinsen
spesialpedagog
5.trinn og mottaksklassen
99019250
jeanette.martinsen@tinn.kommune.no (Send)
Christian Sør-Reime
lærer
5.trinn
40450566
christian.sor.reime@tinn.kommune.no (Send)
Irene Bråthen
lærer
5.trinn
92829791
irene.brathen@tinn.kommune.no (Send)
Elene Jensen
lærer
5.trinn
47622580
elene.jensen@tinn.kommune.no (Send)
Jorån Elnes
assistent
92054612
joran.elnes@tinn.kommune.no (Send)
Monica Haug
lærer
6.trinn
41225877
monica.haug@tinn.kommune.no (Send)
Guro Reiten
lærer
6.trinn
95403047
guro.reiten@tinn.kommune.no (Send)
Nina Sønstebø
lærer
6.trinn
90150216
nina.sonstebo@tinn.kommune.no (Send)
Mariann Skaret Nylend
lærer
6.trinn
92256838
mariann.skaret.nylend@tinn.kommune.no (Send)
Ingunn Brekke Svarland
lærer
7.trinn
97560558
ingunn.svarland@tinn.kommune.no (Send)
Fredrik Forfang
lærer
7.trinn
fredrik.forfang@tinn.kommune.no (Send)
Kristen Andre Olsen
lærer
7.trinn
97079493
kristen.andre.olsen@tinn.kommune.no (Send)
Laila Torgersen
spesialpedagog/intensiv opplæring
7.trinn
48277773
laila.torgersen@tinn.kommune.no (Send)
Torunn Årnes
spesialpedagog
7.trinn
99019243
torunn.arnes@tinn.kommune.no (Send)
Runar Jensvold
lærer
7.trinn
92481147
runar.jensvold@tinn.kommune.no (Send)
Monica Svendsen
assistent
91831805
monica.svendsen@tinn.kommune.no (Send)
Eva Kaasa Eggerud
assistent SFO
Åse Sando
lærer (permisjon)
ase.sando@tinn.kommune.no (Send)
Ann Marica Sollid
lærer (permisjon)
ann.marica.sollid@tinn.kommune.no (Send)