Meny
Klasser og avdelinger Forside
1.trinn
2.trinn
3.trinn
4.trinn
5.trinn
6.trinn
7.trinn
Sam Eydes Gate 163 3660 Rjukan
Telefon: 35082770 Send oss e-post
Redaktør: Jorunn Øverland
Gå til Fronter
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte

Jorunn Øverland
Inspektør
35082772
jorunn.overland@tinn.kommune.no (Send)
Arne Persson
Rektor
92630695
arne.persson@tinn.kommune.no (Send)
Lisbeth Myhre
Sosilalærer
35082773/97026582
lisbeth.myhre@tinn.kommune.no (Send)
Laila Torgersen
Spes.ped koordinator
35082779/48277773
laila.torersen@tinn.kommune.no (Send)
Janet Ausland
lærer
1.trinn
99230244
janet.ausland@tinn.kommune.no (Send)
Heidi Billing
lærer
3.trinn
92203193
heidi.billing@tinn.kommune.no (Send)
Irene Bråthen
lærer
1. og 2.trinn
32829791
irene.braathen@tinn.kommune.no (Send)
Bjørg Bugge
assistent
47760150
bjorg.bugge@tinn.kommune.no (Send)
Jorån Elnes
assistent
92054612
joran.elnes@tinn.kommune.no (Send)
Grethe Vrålstad Hansen
kontor
35082770
Grethe.Vralstad.Hansen@tinn.kommune.no (Send)
Ingunn Hovinbøle
lærer
3.trinn
91331876
ingunn.hovinbole@tinn.kommune.no (Send)
Siv Iversen
lærer
4.trinn
92425551
siv.iversen@tinn.kommune.no (Send)
Elin Knutsen
lærer
2.trinn
90894033
elin.knutsen@tinn.kommune.no (Send)
Trine Bugge Mathisen
lærer
2. trinn
95104926
trine.bugge.mathisen@tinn.kommune.no (Send)
Sigrunn Luraas
lærer
lesekurs + spes.ped
92254384
sigrunn.luraas@tinn.kommune.no (Send)
Randi Aspang Nagelaker
lærer
6.trinn
41806795
randi.nagelsaker@tinn.kommune.no (Send)
Snorre Nevervei
lærer
6.trinn
41289566
snorre.nevervei@tinn.kommune.no (Send)
Osman Noor
assistent
velkomstklassen
45535802
os-man14@hotmail.com (Send)
Mariann Skaret Nylend
lærer
6. trinn
92256838
mariann.nylend@tinn.kommune.no (Send)
Ajdin Pasovic
SFO-leder (gym+svømming)
90918900
ajdin.pasovic@tinn.kommune.no (Send)
Åse Sando
lærer
5.trinn
46886842
ase.sando@tinn.kommune.no (Send)
Ann Marica Sollid
lærer
7.trinn
97402924
Marit Nørstebø
assistent
41440935
marit.norstebo@tinn.kommune.no (Send)
Ingunn Brekke Svaland
lærer
7.trinn
97560558
ingunn_brekke.svaland@tinn.kommune.no (Send)
Monica Svendsen
assistent
91831805
monica.svendsen@tinn.kommune.no (Send)
Eli Sørli
lærer
4.trinn
90082364
eli.sorli@tinn.kommune.no (Send)
Christian Sør-Reime
lærer
7.trinn
40450566
Ann-Karin Stenersen Vaa
assistent
97665721
ann_karin.stenersen@tinn.kommune.no (Send)
Synnøve Ørnes
lærer
4.trinn
99635464
synnove.ornes@tinn.kommune.no (Send)
June T. Nesheim
assistent
92601331
June.Toresgard.Nesheim@tinn.kommune.no (Send)
Fredrik Forfang
Lærer 4.trinn
fredrik.forfang@tinn.kommune.no (Send)
Julia Kramviken
Lærer
7.trinn
97586021
julia.kramviken@tinn.kommune.no (Send)
Silje Lindskog
Lærer
2.trinn
silje.lindskog@tinn.kommune.no (Send)
Margit Romtveit
Lærer
1.trinn
90580399
margit.romtveit@tinn.kommune.no (Send)
Vanessa Asdal
lærer
5.trinn
91803290
mariavanessa.asdal@tinn.kommune.no (Send)