Meny
Velg seksjon Forside
Kongsgård allé 20 4631 Kristiansand Postadresse: Postboks 4,4685 Nodeland
Telefon: + 47 38107890 Send oss e-post
Redaktør: Harald Berntsen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2021><<
oktober 2021
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Grunnleggende norsk for språklige minoriteter
Læreplan
Ansatte

Mona Bruskeland
Lærer
+4738107887
Mona Bruskeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Berit Drangsholt
Lærer
Alfa/spes.ped.
+4738107885
Berit.Drangsholt@kristiansand.kommune.no (Send)
Anja Elebjörk
Lærer
Midlertidig
+47 38 10 78 86
Anja Elebjörk@kristiansand.kommune.no (Send)
Torhild K. Håland
Lærer
Sosial-lærer
+4738107885
Torhild.Haland@kristiansand.kommune.no (Send)
Hallvard Langeland
Lærer
+4738107886
Hallvard.Langeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Laura Ly
Lærer
Permisjon
Laura.Nguyet.Ly@kristiansand.kommune.no (Send)
Limara Moe
Lærer
+4738107887
Limara.Moe@kristiansand.kommune.no (Send)
Yvonne Charlotte F. Mortensen
Lærer
Yvonne.Chalotte.Falander.Mor@kristiansand.kommune.no (Send)
Birgitte Olsen
Lærer
Midlertidig
+4738107886
Birgitte.Olsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Irene Slethei
Lærer
Midlertidig
+47 38 10 78 85
Irene.Slethei@kristiansand.kommune.no (Send)
Suzana Teofilovic
Lærer
+4738107886
Suzana.M.Teofilovic@kristiansand.kommune.no (Send)
Astrid S. Egeland Torp
Lærer
Permisjon
+4738107887
Astrid.S.Egeland.Torp@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Lise Stokkeland Velazco
Lærer
Permisjon
inger.lise.stokkeland.velazco@kristiansand.kommune.no (Send)
Rinya Al-Hdairawi
Fagarbeider
+4738107888
Rinya.Razak.Abdulkadhum.Al-Hdairawi (Send)
Hanaa Awad El-Faraj
Fagarbeider
+4738107888
Hanaa.Awad.El-Faraj@kristiansand.kommune.no (Send)
Ann Katrin N. Fidjestøl
Leder
SFO
+4738107888
Ann.Katrin.N.Fidjestøl@kristiansand.kommune.no (Send)
Mouna Hanouf
Fagarbeider
Mouna.Hanouf@kristiansand.kommune.no (Send)
Christine Just
Miljøarbeider/svømmelærer
+4738107887
Christine.Just@kristiansand.kommune.no (Send)
Natalja Karlsen
Leder
SFO
+4738107888
Natalja.Karlsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hiwa Rashidi
Assistent
+4738107887
Hiwa.Rashidi@kristiansand.kommune.no (Send)
Pritpal Rihal
Fagarbeider
+4738107888
Pritpal.Kaur.Rihal@kristiansand.kommune.no (Send)