Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2018><<
november 2018
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
03040506070809
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 2.trinn

Marit Moi
Kontaktlærar 2A
marit.moi@time.kommune.no (Send)
Liv Emma Lonsdale
Kontaktlærar 2B
livemma.lonsdale@time.kommune.no (Send)
Hanne Aamodt
Kontaktlærar 2C
hanne.aamodt@time.kommune.no (Send)
Thomas Høgemark
Kontaktlærar 2D
thomas.hogemark@time.kommune.no (Send)
Robert Undheim
Vikar
robert.undheim@time.kommune.no (Send)
Pia Therese Bråten
Vikar
pia.therese.braten@time.kommune.no (Send)
Anja Haustavik Jakobsson
Miljøveileder
Anja.jakobsson@time.kommune.no (Send)
Solbjørg Malmin
Permisjon
solbjorg.malmin@time.kommune.no (Send)
Kirsten Tobiassen
Assistent
Kirsten.tobiassen@time.kommune.no (Send)
Tone Stueland Gallefoss
Lærar
Tone.stueland.gallefoss@time.kommune.no (Send)