Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 2.trinn

Linn Lea
Kontaktlærar 2A
Linn.lea@time.kommune.no (Send)
Liv Ragnhild Refsnes
Kontaktlærar 2B
Liv-ragnhild.refsnes@time.kommune.no (Send)
Oda Åbø Pettersen
Kontaktlærar 2C
Oda.abo.pettersen@time.kommune.no (Send)
Heidi Orholm
Kontaktlærar 2D
Heidi.orholm@time.kommune.no (Send)
Borghild Dale
Lærar
Borghild.dale@time.kommune.no (Send)
Cathrine Johannessen
Lærar
Cathrine.johannessen@time.kommune.no (Send)
Torunn Wiig
Assistent
Torunn.wiig@time.kommune.no (Send)
Tone Braut Ciekals
Miljøveileder
Tonebraut.ciekals@time.kommune.no (Send)