Meny
Velg seksjon Framside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 2.trinn

Jeanett Hansen
Kontaktlærar 2A
Jeanett.hansen@time.kommune.no (Send)
Anne Helen Kvilhaug
Kontaktlærar 2B
Anne.helen.kvilhaug@time.kommune.no (Send)
Elisabeth Melbø
Kontaktlærar 2C
Elisabeth.melbo@time.kommune.no (Send)
Kathrine Eide
Kontaktlærar 2D
Kathrine.eide@time.kommune.no (Send)
Ranfrid Undheim
Lærar
Ranfrid.undheim@time.kommune.no (Send)
Beate Nese
Lærar
Beate.nese@time.kommune.no (Send)
Signe Stålesen
SNO-lærar
Signe.aagot.stalesen@time.kommune.no (Send)
Siri Nesse Wiig
Assistent
Siri.nesse.wiig@time.kommune.no (Send)