Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2018><<
juli 2018
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 2.trinn

Liv-Ragnhild Refsnes
Kontaktlærar 2A
liv-ragnhild.refsnes@time.kommune.no (Send)
Anne Helen Ildstad Kvilhaug
Kontaktlærar 2B
anne.helen.ildstad.kvilhaug@time.kommune.no (Send)
Lise Emberland
Kontaktlærar 2C
lise.emberland@time.kommune.no (Send)
Arnfinn Barlaup
Kontaktlærar 2D
Arnfinn.barlaup@time.kommune.no (Send)
Heidi Orholm
Kontaktlærar 2E
heidi.orholm@time.kommune.no (Send)
Maria Netland
Lærar
maria.barbara.netland@time.kommune.no (Send)
Lars Bjarne Undheim
Lærar
lars.bjarne.undheim@time.kommune.no (Send)