Meny
Velg seksjon Framside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 3.trinn

Linn Lea
Kontaktlærar 3A
Linn.lea@time.kommune.no (Send)
Liv-Ragnhild Refsnes
Kontaktlærar 3B
Liv-Ragnhild.refsnes@time.kommune.no (Send)
Oda Åbø Pettersen
Kontaktlærar 3C
Oda.abo.pettersen@time.kommune.no (Send)
Heidi Orholm
Kontaktlærar 3D
Heidi.orholm@time.kommune.no (Send)
Borghild Dale
Lærar
Borghild.dale@time.kommune.no (Send)
Beate Nese
Lærar
Beate.nese@time.kommune.no (Send)
Cathrine Johannesen
Lærar
Cathrine.johannesen@time.kommune.no (Send)
Signe Stålesen
SNO-lærar
Signe.aagot.stalesen@time.kommune.no (Send)