Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 3.trinn

Therese Fossnes
Kontaktlærar 3A
therese.fossnes@time.kommune.no (Send)
Anne Helen Ildstad Kvilhaug
Kontaktlærar 3B
anne.helen.ildstad.kvilhaug@time.kommune.no (Send)
Lise Emberland og Silje Thorsen
Kontaktlærar 3C
lise.emberland@time.kommune.no (Send)
Silje Hagen Thorsen
Lærar i 3C
silje.hagen.thorsen@time.kommune.no (Send)
Jan Magne Høyekvam
Kontaktlærar 3D
jan.magne.hoyekvam@time.kommune.no (Send)
Lars Bjarne Undheim
Kontaktlærar 3E
lars.bjarne.undheim@time.kommune.no (Send)
Birgitte Roland Rønning
Lærar
birgitte.roland.ronning@time.kommune.no (Send)
Maria Netland
Lærar
maria.netland@time.kommune.no (Send)
Silje Kristine Lund
Permisjon
silje.kristine.lund@time.kommune.no (Send)
Janne Sie
Miljøveileder
janne.sie@time.kommune.no (Send)