Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 3.trinn

Marit Moi
Kontaktlærar 3A
Marit.moi@time.kommune.no (Send)
Liv Emma Lonsdale
Kontaktlærar 3B
LivEmma.Lonsdale@time.kommune.no (Send)
Hanne Aamodt
Kontaktlærar 3C
Hanne.aamodt@time.kommune.no (Send)
Thomas Høgemark
Kontaktlærar 3D
Thomas.hogemark@time.kommune.no (Send)
Tone Stueland Gallefoss
Lærar
Tone.stueland.gallefoss@time.kommune.no (Send)
Patrik Søderholm
Lærar
Patrik.soderholm@time.kommune.no (Send)
Gro Selle Ulvang
Lærar
Gro.selle.ulvang@time.kommune.no (Send)
Maria Barbara Netland
Lærar
Maria.barbara.netland@time.kommune.no (Send)
Kirsten Lilleland Tobiassen
Assistent
Kirsten.lilleland.tobiassen@time.kommune.no (Send)
Anja Haustavik Jakobsson
Miljøveileder
Anja.jakobsson@time.kommune.no (Send)