Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 6.trinn

Geir Helland
Kontaktlærar 6A
Geir.helland@time.kommune.no (Send)
Maren Vardøy-Lie
Kontaktlærar 6B
Maren.vardoy-lie@time.kommune.no (Send)
Hanne Britt Rimestad
Kontaktlærar 6C
Hanne.britt.rimestad@time.kommune.no (Send)
Roger Gauthun
Kontaktlærar 6D
Roger.gauthun@time.kommune.no (Send)
Alf Urdal
Lærar
Alf.urdal@time.kommune.no (Send)
Hanne Lise Solheim
Lærar
Hanne.lise.solheim@time.kommune.no (Send)
Thomas Solberg
Lærar
Thomas.solberg@time.kommune.no (Send)
Unni Einarsen
Lærar
Unni.einarsen@time.kommune.no (Send)
Sissel Njærheim Pedersen
Assistent
Sissel.njaerheim.pedersen@time.kommune.no (Send)