Meny
Velg seksjon Framside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 6.trinn

Anette Tjessem
Kontaktlærar 6A
Anette.tjessem@time.kommune.no (Send)
Robert Undheim
Kontaktlærar 6A - Permisjon til 12.12.20
Robert.undheim@time.kommune.no (Send)
Ola Selliken
Kontaktlærar 6B
Ola.selliken@time.kommune.no (Send)
Ann Kathrin Mehlumj
Kontaktlærar 6C
Ann-Kathrin.mehlum@time.kommune.no (Send)
Helena Rosland Mehus
Kontaktlærar 6D
Helena.rosland@time.kommune.no (Send)
Lars Bjarne Undheim
Lærar
Lars.bjarne.undheim@time.kommune.no (Send)
Iselin Meling Karstensen
Lærar
Iselin.meling.karstensen@time.kommune.no (Send)
Signe Stålesen
SNO-lærar
Signe.aagot.stalesen@time.kommune.no (Send)
Åse Thiemer
Fagarbeidar
Ase.thiemer@time.kommune.no (Send)
Gro Engstrøm
Gro.engstrom@time.kommune.no (Send)