Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 6.trinn

Silje Hagen Thorsen
Kontaktlærar 6A
Silje.hagen.thorsen@time.kommune.no (Send)
Maren Vardøy-Lie
Kontaktlærar 6B
Maren.vardoy-lie@time.kommune.no (Send)
Hanne Britt Rimestad
Kontaktlærar 6C
Hanne.britt.rimestad@time.kommune.no (Send)
Roger Gauthun
Kontaktlærar 6D
Roger.gauthun@time.kommune.no (Send)
Alf Urdal
Lærar
Alf.urdal@time.kommune.no (Send)
Hanne Lise Solheim
Lærar
Hanne.lise.solheim@time.kommune.no (Send)
Thomas Solberg
Lærar
Thomas.solberg@time.kommune.no (Send)
Kirsten O. Alstadsæter
Lærar
Kirsten.oma.alstadsaeter@time.kommune.no (Send)
Unni Einarsen
Lærar
Unni.einarsen@time.kommune.no (Send)
Sissel Njærheim Pedersen
Assistent
Sissel.njaerheim.pedersen@time.kommune.no (Send)